czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Aktualności

 • Fabularnie kulinarnie

  Fabularnie kulinarnie 0

  Oglądanie filmów o tematyce kulinarnej łączy przyjemność, jaka płynie z obcowania z dobrym kinem, ze zdobywaniem wiedzy merytorycznej. Poniżej prezentuję subiektywne zestawienie filmów o smacznej tematyce, gdzie rolę pierwszoplanową grają wypieki i nie tylko. Lepiej nie oglądać ich, będąc głodnym.

  więcej
 • Koniec epoki piekarni?

  Koniec epoki piekarni? 0

  Wbrew czarnym prognozom polski konsument nadal dość chętnie kupuje chleb, bułki oraz drożdżówki. Dlaczego zatem zwiastuje się, że nadchodzi koniec epoki piekarni? I od czego zależy ich przyszłość?

  więcej
 • Bake & Play - nowe oblicze konkursu dla młodych cukierników

  Bake & Play - nowe oblicze konkursu dla młodych cukierników 0

  Za nami już trzy edycje konkursu Bake & Play organizowanego przez Akademię Mistrza. Setki fantastycznych prac, kilkanaście trudnych konkursowych zadań, dziesiątki dostrzeżonych młodych talentów i zachwyt jurorów nad umiejętnościami adeptów sztuki cukierniczej – tak można podsumować 3 lata funkcjonowania cukierniczego konkursu.

  więcej
 • 5 kluczowych wskazówek przy projektowaniu przestrzeni sklepowej

  5 kluczowych wskazówek przy projektowaniu przestrzeni sklepowej 0

  Nie ma jednej, uniwersalnej odpowiedzi na pytanie: jak najlepiej urządzić sklep? Sprzedawca musi zaprojektować go, biorąc pod uwagę swoich klientów, produkty i towarzyszące sprzedaży usługi dodatkowe. Dlatego powinien posiadać elementarną wiedzę na temat zachowań konsumentów i sposobów ich przemieszczania się po sklepie.

  więcej
 • Kolejny Medal Europejski dla Lauretty

  Kolejny Medal Europejski dla Lauretty 0

  Nadzienia Lauretta po raz drugi z rzędu zdobyły Medal Europejski, nagrodę przyznawaną przez prestiżowy klub przedsiębiorców Business Center Club. Komisja konkursowa ponownie doceniła wysokie standardy jakości, konkurencyjność produktów oraz rosnący eksport.

  więcej
 • Pieczywo najczęściej marnowanym produktem

  Pieczywo najczęściej marnowanym produktem 0

  Jak szacuje Federacja Polskich Banków Żywności, w Polsce marnuje się ok. 9 mln ton żywności rocznie. Marnowanie żywności to jednak problem globalny i narastający. Okazuje się też, że najczęściej wyrzucamy… pieczywo.

  więcej

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe