czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Aktualności

 • Wartość dodana ciast i ciasteczek

  Wartość dodana ciast i ciasteczek 0

  Chcemy, aby nasze ciasta i ciasteczka cieszyły podniebienia klientów i były przyjazne dla ich zdrowia, dlatego wracamy do tego, co stworzyła natura i co już dobrze znamy, albo odkrywamy w niej nowe inspiracje. Przypomnijmy, jakie bogactwo kryje się w naturze i po co warto sięgnąć.

  więcej
 • Ceny zbóż wysokie ale stabilne 0

  Ceny zbóż ustabilizowały się na wysokim poziomie - poinformował prezes Izby Zbożowo-Paszowej Adam Tański. Dodał, że poziom ten może utrzymać się do nowych zbiorów.

  więcej
 • Kawa z "tuby" w nowej sieciówce

  Kawa z "tuby" w nowej sieciówce 0

  Krajowy rynek kawiarni wzbogacił się o kolejną sieciówkę. Mowa o Coffe Tube, sieci, która serwuje kawę w osobliwych kubkach-tubach, przy relaksującej brazylijskiej muzyce płynącej z głośników.

  więcej
 • W Banku Żywności nie znajdziemy mąki

  W Banku Żywności nie znajdziemy mąki 0

  Magazyny świecą pustkami - alarmuje "Dziennik Polski". Dostawy unijnej pomocy żywnościowej rozpoczną się już w lipcu, ale stabilizacja potrwa zaledwie półtora roku.

  więcej
 • Poświęcenie sztandaru SRP RP

  Poświęcenie sztandaru SRP RP 0

  W czasie XXXI Ogólnopolskiej Pielgrzymki Rzemiosła na Jasną Górę 24 czerwca 2012 r. nastąpi uroczystość poświęcenia sztandaru Stowarzyszenia Rzemieślników Piekarstwa RP.

  więcej
 • Sprawdź swoją wrażliwość sensoryczną

  Sprawdź swoją wrażliwość sensoryczną 0

  19 czerwca br. firma Jars przeprowadzi rewelacyjne szkolenie nt. Jakość sensoryczna wyrobów cukierniczych i ciastkarskich. Oprócz części teoretycznej organizator zaplanował warsztaty, podczas których przetestujesz swoją wrażliwość sensoryczną.

  więcej
 • Jak działa e-learning?

  Jak działa e-learning? 0

  29 maja br. w siedzibie ZSZ Izby Rzemieślniczej w Rybniku zorganizowano ogólnopolskie sympozjum Krajowego Ośrodka Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej (KOWEZiU): "Rozwój e-learningu jako odpowiedź na wyzwania uczenia się przez całe życie"

  więcej

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe