czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Aktualności

 • Lodowe inspiracje 2012

  Lodowe inspiracje 2012 0

  Mimo że spożycie lodów w Polsce systematycznie rośnie, to mało który ekspert wierzy, że lody szybko skończą z sezonowością. Chyba że zmieni się podejście do promocji lodów, a przede wszystkim podejście polskich konsumentów do zachodnich trendów.

  więcej
 • 10 dni bezpłatnych praktyk dla nauczycieli

  10 dni bezpłatnych praktyk dla nauczycieli 0

  Potrzeba matką wynalazków i… genialnych pomysłów. Takich jak ten, na który wpadł Mirosław Łęczycki, właściciel sieci piekarni na Warmii i Mazurach, a który realizuje wspólnie z Krzysztofem Szulborskim, prezesem Stowarzyszenia Kucharzy Polskich. Mowa o projekcie Doskonalenie „Chlebem Powszednim” Nauczyciela Zawodu.

  więcej
 • Nowe nauczanie zawodu

  Nowe nauczanie zawodu 0

  31 marca i 1 kwietnia w Mrągowie odbyła się konferencja pt. „O stanie edukacji w branży piekarsko-cukierniczej”, zorganizowana w ramach Projektu Doskonalenie "Chlebem Powszednim" Nauczyciela Zawodu. Pomysłodawcy spotkali się z nauczycielami zawodu i ekspertami, żeby wypracować nowy program praktyk, które ruszą już 17 kwietnia.

  więcej
 • Credin zaprasza na seminaria

  Credin zaprasza na seminaria 0

  Firma Credin Polska w kooperacji z firmami INTERTECH, ILAPAK, HERT, PROMARK, MŁYNY SZCZEPANKI oraz WIESHEU zaprasza na seminaria - Credi Cookies Sensation.

  więcej
 • Nowy certyfikat ZUS

  Nowy certyfikat ZUS 0

  W dniu 30 marca wygasł obecny certyfikat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych „PE-1-ZUS-EWD”, służący do elektronicznej wymiany danych z ZUS.

  więcej
 • Nowość od Uldo - Chleb od serca

  Nowość od Uldo - Chleb od serca 0

  Firma ULDO wprowadziła nową mieszankę piekarniczą, wchodzącą w skład grupy Pieczywo dla zdrowia. Chleb, który ze względu na swój unikatowy skład i właściwości otrzymał certyfikat jakości Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Prof. Zbigniewa Religi, tym samym stając się częścią programu profilaktyki prozdrowotnej Siła Serca.

  więcej

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe