...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Aktualności

 • Dyskutuj i wybierz przysmak Nepalu!

  Dyskutuj i wybierz przysmak Nepalu! 0

  Akcja bliska naszemu sercu już dobiega końca... Ostatni etap zostawiamy w rękach naszych Czytelników. Zobacz, jakie receptury przygotowali uczniowie z Lwówka Śląskiego, i zdecyduj, która z nich stanie się przysmakiem na himalajskim szlaku!

  więcej
 • Muffiny na słodkiej orbicie

  Muffiny na słodkiej orbicie 0

  Piętrowy, parterowy, okrągły, z muffinami? Pojawia się o północy i każdy czeka na niego z niecierpliwością. Kiedyś klasyczny element każdego wesela, dziś jadalne dzieło sztuki, które zaskakuje gości.

  więcej
 • Niewypłacalność w sektorze spożywczym 0

  Od początku bieżącego rok upadłość ogłosiły 22 firmy z sektora produkcji i sprzedaży artykułów spożywczych. W porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego stanowi to wzrost o blisko 5% – mówił w sejmowym oświadczeniu poseł Jan Warzecha (PiS).

  więcej
 • Policja ds. fałszowania żywności

  Policja ds. fałszowania żywności 0

  Jak skłonić producentów żywności do rzetelnego oznaczania artykułów spożywczych? Polska Federacja Producentów Żywności zaproponowała powołanie specjalnej policji żywieniowej, która kontrolowałaby skład produktów na sklepowych półkach.

  więcej
 • Bądź firmą z klasą!

  Bądź firmą z klasą! 0

  Prowadzisz piekarnię lub cukiernię z województwa dolnośląskiego? Chciałbyś przyjąć wycieczkę uczniów kształcących się w zawodzie piekarz, cukiernik i pokazać produkcję we własnym zakładzie?

  więcej
 • Marek Sawicki odchodzi 0

  Minister rolnictwa dziś oficjalnie złoży rezygnację ze stanowiska. Uważa, że w ujawnionej rozmowie działaczy PSL o nieprawidłowościach w spółkach związanych z jego resortem znalazły się pomówienia.

  więcej
 • Chleb zdrożeje na jesień?

  Chleb zdrożeje na jesień? 0

  Dlaczego rosną ceny? Zbiory na całym świecie nie zapowiadają się wcale źle. Fundusze inwestycyjne wyraźnie uznały, że w obecnej, kryzysowej sytuacji płody rolne są jedną z pewniejszych lokat – podaje wyborcza.biz.

  więcej

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe