czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Aktualności

 • Polska żywność w centrum uwagi

  Polska żywność w centrum uwagi 0

  Wielkimi krokami zbliża się Dzień polskiej żywności. Wydarzenie przypadające 25 sierpnia będziemy obchodzić już po raz 5. O rodzimych artykułach spożywczych będzie głośno także za sprawą Plebiscytu „KUCHNIA Polska 2017” organizowanego przez redakcję magazynu „Kuchnia”. Program „Doceń polskie” jest partnerem tego przedsięwzięcia.

  więcej
 • Wakacyjny Mistrz Branży: niekonwencjonalnie, kulinarnie i kulturalnie

  Wakacyjny Mistrz Branży: niekonwencjonalnie, kulinarnie i kulturalnie 0

  Od prostej rymowanki do zwycięskich lodów Adama Pokojskiego, pierwszego Polaka, który wygrał eliminacje do Gelato World Tour. Od inspirującej mocy kina i literatury po nieznaną książkę mistrza piekarstwa Mariana Pozorka. Od warszawskich kooperatyw spożywczych po niewykorzystany potencjał chleba w turystyce kulinarnej.

  więcej
 • Laboratorium słodyczy ruszyło!

  Laboratorium słodyczy ruszyło! 0

  7 czerwca w Bielanach Wrocławskich oficjalnie ruszyło Centrum Badań, Rozwoju i Jakości stworzone przez Mondelez International. 250 testerów słodyczy i wykwalifikowanych technologów żywności będzie pomagać przy kreowaniu słodyczy przyszłości, które będą kusić smakiem i wyglądem.

  więcej
 • Polski team na Coppa del Mondo della Gelateria 2018

  Polski team na Coppa del Mondo della Gelateria 2018 0

  Pod koniec czerwca dowiedzieliśmy się, kto wejdzie w skład prestiżowego zespołu, reprezentującego Polskę na Coppa del Mondo della Gelateria 2018. Oto 5 specjalistów słodkiej sztuki w każdej postaci, 5 wyrazistych indywidualności, które wspierać będzie firma Master Martini.

  więcej
 • Kilka inspirujących dni z Diego Lozano

  Kilka inspirujących dni z Diego Lozano 0

  Perfekcja wykonania nowoczesnych deserów, wyraziste, zaskakujące i kaskadowo przechodzące smaki oraz różnorodność struk­tur – tak w kilku słowach można podsumować spotkanie ze sztuką cukierniczą słynnego brazylijskiego mistrza Diego Lozano.

  więcej

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe