czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Aktualności

 • Co nowego w podatkach?

  Co nowego w podatkach? 0

  2017 rok przynosi nam zmiany w przepisach i iskierkę nadziei w najnowszej linii orzecznictwa. Najistot­niejsza zmiana to wdrożenie Krajowej Ad­ministracji Skarbowej. Pozwala ona bez uprzedzenia zapukać do firmy i rozpo­cząć kontrolę, nie należy jej jednak mylić z funkcjami urzędów skarbowych – te po­zostają bez zmian.

  więcej
 • Nowości produktowe od KOMPLET Polska

  Nowości produktowe od KOMPLET Polska 1

  Lato w pełni, ale dział rozwoju R&D firmy KOMPLET nie ustaje w twórczych działaniach, których celem jest sprostanie oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Tym razem oferta cukiernicza firmy powiększyła się o dwa nowe produkty: KOMPLET Krem Dorino oraz KOMPLET Baza Karmelowa.

  więcej
 • Wartość odżywcza w pytaniach i odpowiedziach

  Wartość odżywcza w pytaniach i odpowiedziach 1

  W styczniu 2013 r. i w grudniu 2016 r. Komisja Europejska wydała dodatkowe dokumenty odpo­wiadające na nurtujące pytania producentów żywności w zakresie znakowania, w tym wartości odżywczej. Prezentujemy wybrane zasady, które będą pomocne w opracowaniu obowiąz­kowej tabeli wartości odżywczej umieszczanej na produktach piek-cuk.

  więcej
 • Inwestycje w technikę chłodniczą

  Inwestycje w technikę chłodniczą 0

  Rozwiązania technologiczne umożliwiające produkcję wypieków o doskonałych walorach smakowych i zapachowych budzą liczne dyskusje na temat techniki chłodniczej, która „za tym stoi”. Zainteresowanie tym tematem wśród pieka­rzy w Polsce jest dowodem dojrzałości inwestycyjnej.

  więcej

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe