czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Aktualności

 • NATURA FOOD oraz beECO 2017

  NATURA FOOD oraz beECO 2017 0

  W terminie 13-15.10.2017 r. w Łodzi odbędzie się X jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD oraz VI edycja Targów Ekologicznego Stylu Życia beECO.

  więcej
 • Valrhona C3 Competition

  Valrhona C3 Competition 0

  Po raz piąty szefowie kuchni i cukiernicy pracujący w restauracji będą mieli okazję wykazać się kunsztem w pracy z jedną z najlepszych czekolad świata. Jak będzie wyglądać ich droga do finału konkursu w Nowym Jorku?

  więcej
 • Jeść dobrze

  Jeść dobrze 0

  Przestawienie polskiego rolnictwo na uprawę ekologiczną to nie kolejna utopijna wizja, ale konieczność, jeżeli chcemy utrzymać naszą planetę w takim stanie, w jakim jest. Agata Michalak, autorka książki „O dobrym jedzeniu.

  więcej
 • XIX Radomskie Święto Chleba: Nawet deszcz nie zniechęcił...

  XIX Radomskie Święto Chleba: Nawet deszcz nie zniechęcił... 0

  – Gdyby to, co się dzieje teraz na niebie, opisać językiem sprawozdawców sportowych, to w meczu Pogoda vs. Święto Chleba mamy wynik 1:18. Z tego wniosek, że kolejne Święta będą już przy pięknej pogodzie – skomentował deszczową aurę podczas XIX Radomskiego Święto Chleba Jarosław Gajda, prezes Cechu Piekarzy w Radomiu.

  więcej
 • Marka eksportowa firmy Brześć na targach yummex w Dubaju

  Marka eksportowa firmy Brześć na targach yummex w Dubaju 0

  ZPC Brześć, producent słodyczy i przekąsek, takich jak słomka czy groszek ptysiowy, po raz kolejny zaprezentuje swoje wyroby na prestiżowych, międzynarodowych targach branżowych yummex Middle East w Dubaju. Podczas wydarzenia, które odbędzie się w dniach 18-20 września, firma będzie promować swoją markę eksportową Crispico.

  więcej
 • Ćwierć miliona przedsiębiorców zapłaci wyższy ZUS 0

  Płaca minimalna w 2018 r. wzrośnie do 2 100 zł – a co za tym idzie, wzrośnie do prawie 500 zł miesięczna składka ZUS dla przedsiębiorców ze stażem krótszym niż 2 lata. Póki co jest to jedyna pewna wiadomość płynąca ze strony rządu, czego nie można powiedzieć o kolejnej propozycji dotyczącej obniżek składek ZUS.

  więcej

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe