czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Aktualności

 • Zapraszamy na Dni Otwarte w Polmarkusie

  Zapraszamy na Dni Otwarte w Polmarkusie 0

  W dniach 19-20.09.2017 odbędzie się w Pyskowicach XVII edycja Dni Otwartych firmy Polmarkus. Niezmiennie od lat ambicją organizatora jest zaprezentowanie odwiedzającym najnowszych trendów, technologii i rozwiązań dedykowanych dla piekarni, cukierni, lodziarni, kawiarni i gastronomii.

  więcej
 • Piekarnia - całe moje życie

  Piekarnia - całe moje życie 0

  Dawno, dawno temu były tylko piece. Potem powstała piekarnia, w której prócz drożdżowego ciasta powoli wyrastał i piekarz. W nim zaś wzrastała fascynacja zawodem. Dziś swoje miejsce pracy traktuje jak dom. Nic dziwnego – spędza tu całe dnie, pracuje w gronie rodziny i czuwa nad procesem produkcji od początku do końca.

  więcej
 • Sowa&Deker – Sweet MasterClass

  Sowa&Deker – Sweet MasterClass 0

  W dniach 16-17 października 2017, w Hotelu Zamek Ryn**** odbędzie się dwudniowe szkolenie cukiernicze finansowane w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, wyłącznie dla przedsiębiorców i pracowników z województwa warmińsko-mazurskiego.

  więcej
 • Słodka firma – jak przekuć pasję w biznes?

  Słodka firma – jak przekuć pasję w biznes? 0

  Swoimi słodkimi wypiekami urzekła m.in. Google’a, Facebooka i Stadion Narodowy, którzy są już jej stałymi klientami. W portfolio ma także tort urodzinowy dla samego Paula McCartneya. Jej pracownia cukiernicza tygodniowo zużywa ok. 700 jaj, ponad 80 kg mąki, niezliczoną ilość śmietany i owoców sezonowych.

  więcej

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe