...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS, materiał promocyjny

10-lecie wejścia Polski do Unii Europejskiej przy współudziale Master Martini

1 maja br. na moście Staromiejskim w Zgorzelcu, o godz. 12.00 ‒ w 10. rocznicę wejścia Polski do Unii Europejskiej ‒ pojawi się ogromny tort w kształcie flagi unijnej. Symbol UE przygotują mistrzowie cukiernictwa z surowców dostarczonych przez firmę Master Martini.

Czekoladowy tort w kształcie flagi Unii Europejskiej zajmie powierzchnię aż 4 m2. Cukiernicy użyją surowców dostarczonych przez Master Martini. Według receptury będzie to ciasto czekoladowe Completo Cacao przełożone konfiturą morelową Master Martini oraz kremem Bolero Nocciola. Warto dodać, że gwiazdy na torcie pokryje 24-karatowe jadalne złoto. 

W samo południe, 1 maja, niebiesko-żółte dzieło mistrzów cukiernictwa, wypieczone na najlepszych produktach marki Master Martini, trafi na most Staromiejski w Zgorzelcu, gdzie burmistrzowie Zgorzelca i Görlitz podzielą go wśród mieszkańców.

Bieżące wydanie czasopisma

W tym wydaniu kładziemy szczególny nacisk na szkolenia i kursy branżowe, które mają o wiele większą rolę do spełnienia, niż tylko nabycie przez kursanta nowych umiejętności. Do tego wywiad z Tomaszem Szypułą.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać
  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>


  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji