...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

3 listopada rozdanie certyfikatów dla producentów rogala świętomarcińskiego, 11 listopada - wielkie ucztowanie

W Poznania już odliczają dni do Święta Niepodległości (11 listopada), kiedy to poznaniacy obchodzą też urodziny św. Marcina i zajadają się rogalami świętomarcińskimi. Jeszcze wcześniej, 3 listopada, poznański Cech Cukierników i Piekarzy ogłosi listę certyfikowanych producentów regionalnego przysmaku.

Jak co roku Cech Cukierników i Piekarzy w Poznaniu wraz z Wielkopolską Izbą Rzemieślniczą, we współpracy z Urzędem Miasta Poznania, organizuje uroczyste wręczenie Potwierdzeń jakości uzyskania praw do wytwarzania Produktu Chronionego Oznaczeniem Geograficznym /Prawem Unii Europejskiej. Uroczystość odbędzie się 3 listopada o godz. 11.00 w sali nr 17 Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu, al. Niepodległości 2.

Po uroczystości wręczenia potwierdzeń każdy łasuch i smakosz, który przybędzie w tym dniu na ul. Niezłomnych 2 przy gmachu Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej, zostanie poczęstowany rogalami świętomarcińskimi podarowanymi przez cukierników i piekarzy.

Znaczek pocztowy z rogalem świętomarcińskim

Podczas uroczystości nastąpi oficjalne wprowadzenie do obiegu znaczka pocztowego emisji „Polskie produkty regionalne” z wizerunkiem rogala świętomarcińskiego oraz koperty okolicznościowej. Po zakończeniu każdy chętny będzie mógł dokonać zakupu - koszt znaczka to 5 zł, razem z kopertą – ok. 10 zł.

Bieżące wydanie czasopisma

Listopadowy Mistrz Branży już jest, a w nim m.in.: pastry chef Krzysztof Kopciński o sile polskiego cukiernictwa i wyzwaniach współczesności, relacja z ważnego spotkania ministra rolnictwa Krzysztofa Ardanowskiego z rzemieślnikami piekarstwa w Poznaniu oraz rady Sylwii Majcher, jak produkować "bez odpadów".

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji