dodano , Redakcja PS

3 powody, dla których warto być na Festiwalu Czekolady i Słodkości w Bielsku-Białej

Jesteś cukiernikiem? Chocolatierem? Prowadzisz pracownię tortów artystycznych? Produkujesz słodycze i czekolady rzemieślniczo czy na większą skalę? Dystrybuujesz czy prowadzisz sklep z czekoladami świata lub wyszukanymi słodyczami? Sprawdź, czy wiosenny Festiwal Czekolady i Słodkości w Bielsku-Białej może być dla Ciebie.

Każdy producent czy dystrybutor słodyczy może znaleźć co najmniej 3 powody, dla których warto wziąć udział w Festiwalu. Po pierwsze – promocja i sprzedaż wyrobów tuż przed Wielkanocą na specjalnych stoiskach w formie kiermaszu, po drugie – udział w konkursie na tort lub ciasteczka, po trzecie – zaprezentowanie swojego kunsztu cukierniczego w specjalnej strefie pokazów. Dodajmy, że są to trzy niezależne formy aktywności i promocji, tzn. udział w konkursie czy w pokazach nie jest uzależniony od wykupienia stoiska wystawcy na Festiwalu.

Dużym plusem jest termin i miejsce Festiwalu. Tuż przed Wielkanocą, od 30 marca do 2 kwietnia, będzie można zainteresować konsumentów całą gamą swoich wyrobów, nie tylko na Wielkanoc, zaoferować coś innego, zachęcić do degustacji i kupna. Kto się nie skusi na łakocie na  urokliwym Rynku w Bielsku-Białej?

Podczas Festiwalu, 2 kwietnia, dodatkowo odbędzie się konkurs na torty (na atrapach) i małe formy cukiernicze (jak ciastka, pierniczki,  babeczki). Mogą w nim wziąć udział zarówno cukiernie, jak i pracownie  tortów artystycznych bez konieczności wystawiania się. Oprócz zainteresowania konsumentów uczestnicy konkursu mogą powalczyć też o  nagrodę główną ufundowaną przez firmę Amica. Regulamin dostępny w PDF-ie poniżej.

Jakby tego było mało, na koniec zostawiliśmy jeszcze jedną atrakcję – mianowicie strefę pokazów kulinarnych, dostępną dla zwiedzających. To kolejna sposobność zaprezentowania swoich umiejętności nie tylko dla kucharzy, ale też cukierników, dekoratorów wyrobów cukierniczych, chocolatierów w formie pokazu lub warsztatów.

Firmy zainteresowane wzięciem udziału jako wystawcy, proszone są o kontakt telefoniczny lub mailowy z organizatorem.

Kontakt
e-mail: joanna.korzeniowska@wefom.com.pl
tel.: 502 592 282

Bieżące wydanie czasopisma

Przekonaj się, w czym tkwi cukierniczy geniusz Michała Wiśniewskiego i Patryka Szczepańskiego. Dowiedz się, jakie lodowe petardy i hity przygotowuje polska elita lodziarzy. Sprawdź, co będzie królowało lub szokowało w lodach przez najbliższe miesiące! Nie zwlekaj i sięgnij po najlepszą lekturę w branży!

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji