...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Viking, materiał promocyjny

ADA ++, system wspierający piekarnie

Współczesne piekarnictwo od lat odchodzi od ręcznych metod planowania i zarządzania produkcją. Chcąc zwiększyć konkurencyjność, niezbędne są nowoczesne systemy informatyczne wspomagające zarządzanie, wyrób, przechowywanie oraz zbyt produktów.

Pozwala to na oszczędność czasu, zwiększając tym samym wydajność. Uznanym na rynku producentem oprogramowania wspierającego jest firma Viking Sp.z o.o., Sp.k. Budująca swoją markę już od ćwierć wieku. Ogromnym atutem przedsięwzięcia jest osoba udziałowca Adama Deptuły, projektanta uznanego programu finansowo-księgowego WF-Fakir oraz współtwórcy aplikacji przeznaczonej specjalnie dla piekarni WF-Precel.

 

Dziełem przedsiębiorstwa są funkcjonujące na rynku piekarniczym systemy wspomagające produkcję (Infopiek Produkcja), sprzedaż (Infopiek Sprzedaż), dostawy (Infopiek Mobile) oraz logistykę (Info Trans Ekspedycja). Co ciekawe, niektóre z aplikacji mogą funkcjonować samodzielnie, jednak wyposażenie zakładu w pełny zestaw bezpośrednio od producenta zapewni pełną kompatybilność oraz skuteczną wymianę danych. Połączenie programu sprzedażowego z magazynowym umożliwia na przykład wygodne bieżące aktualizowanie stanów magazynu, równolegle ze zbytem towarów gotowych. W ofercie znajdują się także propozycje przeznaczone tylko dla sklepów.

 Z uwagi na strategię firmy zakładającą długoletnią współpracę z klientami, użytkownicy oprogramowania mogą liczyć na opiekę informatyczną oraz dostęp do ciągle unowocześnianych, jak i nowych modułów wspierających. Poza tym profesjonalni pracownicy firmy są w stałym kontakcie telefonicznym oraz online z klientami, służąc wiedzą i pomocą.

Ada++, sztuczna inteligencja wspierająca działalność.

 

Na szczególną uwagę zasługuje nowość w branży, algorytm Ada++ spełniający wszystkie wymogi stawiane systemom wspierającym procesy produkcyjne oraz zbyt. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza w przemyśle spożywczym z uwagi na krótkie okresy przydatności surowców i wyrobów. W takim wypadku błąd lub zwykłe niedopatrzenie mogą narazić przedsiębiorcę na poważne straty finansowe oraz wizerunkowe.

Magazynowanie, przeznaczanie surowców do produkcji oraz sprzedaż wiązały się do tej pory z uciążliwą i czasochłonną procedurą sprawdzania i uzupełniania zasobów. Delegowany pracownik musiał nie tylko na bieżąco kontrolować zapasy, lecz także na podstawie doświadczenia przewidywać wysokość zamówień na przyszłość. Ada ++ skutecznie eliminuje ewentualną możliwość pomyłki, zarządzając niejako samodzielnie procesami zamówień oraz zbytu. Gromadząc dane na przestrzeni czasu, jest w stanie zaplanować przyszło-okresowe ruchy magazynowe. Istotą działania algorytmu jest zdolność „uczenia się” i przewidywania zdarzeń gospodarczych, takich jak:

• Braki;
• Dostawy;
• Zwroty;
• Anomalie zamówień;
• Zwiększone zapotrzebowanie (imieniny, święta);
• i wiele innych.


 O skuteczności systemów informatycznych firmy Viking Sp.z o.o., Sp.k. Niech świadczy lista stałych partnerów, z powodzeniem korzystających z usług przedsiębiorstwa. W przypadku pytań bądź w celu umówienia spotkania firma zaprasza do skorzystania z formularza kontaktowego.

 

Bieżące wydanie czasopisma

Lekko i kolorowo - jesień z nowym Mistrzem Branży. Niebieski chleb, czarna beza, czekoladowa anatomia i desery ze szczawiem - to tylko niektóre smaczki, które znajdziecie na łamach jesiennego wydania.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>
  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji