...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Akademia Kobiet - event dla kobiet, które chcą od życia i biznesu więcej

Dwa dni wypełnione wykładami ekspertów oraz osobowości medialnych i licznymi atrakcjami - wyjątkowe spotkanie i wyjątkowa zniżka dla naszych czytelniczek. Tylko do 1 czerwca - zapraszamy!

Koniecznie zapiszcie sobie tę datę w kalendarzu i przyjedźcie poznać kobiety tak fantastyczny jak Wy! 23-24.06.2018 w hotelu Brant w Majdanie (koło Warszawy) odbędzie się niezwykłe spotkanie  dla wszystkich pań poszukujących inspiracji, motywacji, wiedzy i kontaktów biznesowych. Zapraszamy Was tym bardziej, jako że event organizowany jest przez naszego partnera biznesowego. Akademia Kobiet wspiera te wszelkie dziedziny biznesu, gdzie prym wiodą kobiety, a więc również tegoroczny Cake Festival Poland. 

Już  po raz trzeci będzie będzie okazja do podzielenia się własnymi historiami oraz przekazania sobie narzędzi do usprawnienia biznesu. To dwudniowe wydarzenie, które niesamowicie integruje kobiety i stanowi okazję do nawiązania nowych znajomości. Skrupulatnie ułożony plan wydarzenia daje możliwość pracy nad własną marką, ale również zabawy podczas gali wieczornej. Może podczas sesji networkingowych, w przerwie na kawę lub przy lampce wina znajdziesz nowych partnerów biznesowych, na których do tej pory czekałaś? A może po prostu szukasz kobiet podobnych do siebie, które chcą z życia czerpać jeszcze więcej? Mądrego słowa, które odblokuje twój ukryty jeszcze potencjał?

 


Wydarzenie poprowadzi znany i ceniony prezenter znany z telewizji TVN - Olivier Janiak. W programie, między innymi, o wizerunku w biznesie (Dominika Zaborowska), zdrowiu, które zaczyna się w głowie (Joanna Salwa), akceptacji tego, co nie idealne (Zuzanna Podkowicz), a także prelekcje znanych i cenionych artystów - pisarki Hanny Bakuły, aktorki i prezenterki - Katarzyny Cichopek oraz aktora i dziennikarza - Jakuba Wesołowskiego.

UWAGA! Na hasło "CFP" – otrzymujecie 50% rabatu. Czeka na Was 30 zniżkowych biletów. To już ostatni moment, by go zdobyć - zapisy tylko do 1 czerwca! Spotkajmy się i bądźmy dla siebie wzajemną inspiracją!  

Program imprezy >>> http://akademiakobiet.pl/program/

Bieżące wydanie czasopisma

W najnowszym MB: piękne rzeźby z cukru i jeszcze piękniejsze dekoratorki, czyli Polskie Złotka z Luksemburga! 10 lat polskich startów w mistrzostwach świata (2008-2018). Living coral i hot trendy w cukiernictwie 2019. Rzemiosło piekarskie w obliczu wyzwań konsumentów, rynku i rosnącej globalizacji.

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj okrojony numer (Katalog reklam) online lub pobierz PDF >>

Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji