dodano , Redakcja AU

Akademia Kobiet - event dla kobiet, które chcą od życia i biznesu więcej

Dwa dni wypełnione wykładami ekspertów oraz osobowości medialnych i licznymi atrakcjami - wyjątkowe spotkanie i wyjątkowa zniżka dla naszych czytelniczek. Tylko do 1 czerwca - zapraszamy!

Koniecznie zapiszcie sobie tę datę w kalendarzu i przyjedźcie poznać kobiety tak fantastyczny jak Wy! 23-24.06.2018 w hotelu Brant w Majdanie (koło Warszawy) odbędzie się niezwykłe spotkanie  dla wszystkich pań poszukujących inspiracji, motywacji, wiedzy i kontaktów biznesowych. Zapraszamy Was tym bardziej, jako że event organizowany jest przez naszego partnera biznesowego. Akademia Kobiet wspiera te wszelkie dziedziny biznesu, gdzie prym wiodą kobiety, a więc również tegoroczny Cake Festival Poland. 

Już  po raz trzeci będzie będzie okazja do podzielenia się własnymi historiami oraz przekazania sobie narzędzi do usprawnienia biznesu. To dwudniowe wydarzenie, które niesamowicie integruje kobiety i stanowi okazję do nawiązania nowych znajomości. Skrupulatnie ułożony plan wydarzenia daje możliwość pracy nad własną marką, ale również zabawy podczas gali wieczornej. Może podczas sesji networkingowych, w przerwie na kawę lub przy lampce wina znajdziesz nowych partnerów biznesowych, na których do tej pory czekałaś? A może po prostu szukasz kobiet podobnych do siebie, które chcą z życia czerpać jeszcze więcej? Mądrego słowa, które odblokuje twój ukryty jeszcze potencjał?

 


Wydarzenie poprowadzi znany i ceniony prezenter znany z telewizji TVN - Olivier Janiak. W programie, między innymi, o wizerunku w biznesie (Dominika Zaborowska), zdrowiu, które zaczyna się w głowie (Joanna Salwa), akceptacji tego, co nie idealne (Zuzanna Podkowicz), a także prelekcje znanych i cenionych artystów - pisarki Hanny Bakuły, aktorki i prezenterki - Katarzyny Cichopek oraz aktora i dziennikarza - Jakuba Wesołowskiego.

UWAGA! Na hasło "CFP" – otrzymujecie 50% rabatu. Czeka na Was 30 zniżkowych biletów. To już ostatni moment, by go zdobyć - zapisy tylko do 1 czerwca! Spotkajmy się i bądźmy dla siebie wzajemną inspiracją!  

Program imprezy >>> http://akademiakobiet.pl/program/

Bieżące wydanie czasopisma

Bardziej pastry czy tylko chef? Maciej Rosiński opowiada, dlaczego warto połączyć kuchnię i cukiernię w jeden warsztat doskonałego smaku. Ponadto - dużo o chlebie, również tym sprzedawanym online, bio i takim, który tworzy jedyny w Polsce piekarz z dyplomem Le Cordon Bleu! Zobaczcie, co czeka na Was w nowym wydaniu!

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji