...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja MW, materiał promocyjny

Akademia Polmarkus: Warsztaty z firmą Komplet

Zapraszamy na jednodniowe, bezpłatne warsztaty z  firmą Komplet. W programie Tort Pieniek, Tort Pomarańczowy Mamba, Sernik z Musem Pomarańczowym, Rolada zygzak, a także muffiny czekoladowe i ciasto owocowe. Wszystko z użyciem nowego produktu firmy Komplet – Stabilizatora Pomarańczowego. Warsztaty poprowadzi Mirosław Grzeluszka.

KOMPLET Stabilizator Pomarańczowy (12% granulatu pomarańczowego), pozwala na produkcję kremów śmietankowych do tortów, rolad i innych wielowarstwowych ciast deserowych o bogatym przekroju. Można go też zastosować jako dodatek do musów jabłkowych, tworzy niepowtarzalne nadzienie pomarańczowe w sernikach lub ciastach biszkoptowo-tłuszczowych.  Podczas warsztatów przygotowane zostaną również ciasta z użyciem biszkoptu czekoladowego, ciasta czekoladowego oraz popularnych kremów Komplet.

Data: 04.06.2013-06.06.2013
Godzina: 10.00-16.00
Miejsce: sala warsztatowa Polmarkus, Pyskowice, ul. Wyszyńskiego 62.
Zapisy:  pod nr tel. 32 30 19 102
mailem: marketing@polmarkus.com.pl (w przypadku wysłania zgłoszenia mailem, dopiero otrzymanie maila potwierdzającego oznacza przyjęcie zgłoszenie).

Bieżące wydanie czasopisma

jak pracować z makiem, by upiec makowiec doskonały. Budowanie domku z piernika. Na czym polega nieuczciwa konkurencja? Receptury na świąteczne i zimowe specjały. I wiele innych. Zapraszamy do lektury!

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  oprogramowanie dla piekarni

  żytni IG niski indeks

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji