...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

Art of Taste ODWOŁANY

Odwołano jeden z ciekawszych i dobrze zapowiadających się konkursów dla branży cukierniczej – Art of Taste, który miał się odbyć podczas Polagry-Tech. Trudną decyzję o odwołaniu konkursu podjęli organizatorzy: cukiernicy wysokiej klasy, Michał Doroszkiewicz i Paweł Mieszała wspólnie z MTP.

Poniżej publikujemy treść komunikatu:

Poznań, 23 sierpnia 2016

 Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, że odwołujemy Konkurs Art of Taste – Sztuka Smaku oraz Art of Taste School. Serdecznie przepraszamy branżę, która niezmiernie życzliwie przyjęła projekt, za zaistniałą sytuację.

To dla nas bardzo trudna decyzja. Podjęliśmy ją w trosce o jakość konkursu oraz z dbałości o to, aby stworzyć zawodnikom komfort pokazania swojej profesji na najwyższym poziomie, co okazało się niemożliwe ze względu na zbyt krótki okres przygotowania się  do startu. Nasza decyzja jest reakcją na obawy, które zgłaszały nam chętne zespoły cukierników, że nie będą w stanie przygotować się w sposób satysfakcjonujący do niniejszego wydarzenia.

Międzynarodowe Targi Poznańskie wraz z Michałem Doroszkiewiczem i Pawłem Mieszałą z ogromnym sercem, zapałem i pieczołowitością przystąpiły do organizacji tego wyjątkowego wydarzenia. Rezygnacja z konkursu jest dla nas bardzo trudna. Wykonaliśmy ogrom pracy w bardzo krótkim czasie, jednak priorytetem pozostaje dla nas zawsze dobro reprezentantów branży.

Jesteśmy orędownikami i zapalonymi kibicami rozwoju zawodu cukiernika i dlatego dziś, na chwilę, wstrzymujemy projekt, aby w przyszłości stworzyć kandydatom optymalne warunki do idealnego przygotowania się do startu. Niezmiennie pozostajemy szczerze oddani branży, dla której od lat realizujemy korzystne wydarzenia biznesowe i rozwojowe.

Organizatorzy

Bieżące wydanie czasopisma

Pączkowe trendy, karnawał po francusku, włoskie chleby, przegląd firm szkoleniowych!

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>
  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji