...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

Audyt Strategiczny Przedsiębiorstwa – daj szansę swojej firmie

Prowadzisz małą lub średnią firmę? Szukasz rozwiązań, które usprawnią funkcjonowanie firmy, podniosą jej konkurencyjność. Chcesz poznać słabe i silne strony Twojej firmy? Skorzystaj z ostatniej szansy na bezpłatny audyt strategiczny.

GAPP SA, ARL Sp. z o.o. oraz PNT Euro-Centrum Sp. z o.o. proponują małym i średnim przedsiębiorcom nową usługę doradczą o charakterze proinnowacyjnym - Audyt Strategiczny Przedsiębiorstwa. Usługa jest prowadzona w ramach ogólnopolskiego projektu: ,,Audyt Strategiczny Przedsiębiorstwa (ASP) - nową usługą doradczą dla przedsiębiorstw świadczoną przez Instytucje Otoczenia Biznesu”.

Projekt trwa do końca 2012 roku, a doradztwo będzie świadczona bezpłatnie na zasadach pomocy de mini mis.*

Jak skorzystać z bezpłatnej usługi ASP?

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.audytstrategiczny.pl,  wydrukować, podpisać i dostarczyć do wybranej przez siebie Instytucji realizującej projekt:
- Górnośląska Agencja Promocji Przedsiębiorczości S.A. – lider projektu
- Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum Sp. z o.o.
- Agencja Rozwoju Lokalnego Sp. z o.o.

Instytucja, do której wpłynęło zgłoszenie, decyduje o przyjęciu zgłoszenia i przystępuje do przygotowania realizacji usługi. Audyt strategiczny w firmie jest przeprowadzony w terminie ustalonym w umowie.

Co uzyskasz?

Na podstawie zebranych podczas audytu informacji powstaje raport zawierający rekomendacje, umożliwiający podjęcie przez firmę działań prorozwojowych i innowacyjnych w sferze produktu, organizacji, technologii, procesu lub marketingu, w ramach warunków, jakie kreuje i determinuje otoczenie firmy, w tym:

- ocenę konkurencji,
- wskazanie potencjalnych szans i zagrożeń dla firmy w kontekście jej produktów, usług i obszaru, w którym działa,
- analizę i ocenę jakości procesu pozyskiwania przez przedsiębiorcę informacji o otoczeniu firmy i odpowiedniego zarządzania nią ze względu na warunki panujące na rynku,
- informacje na temat fazy cyklu życia, w której znajduje się produkt, rynek i technologia stosowana przez firmę,
- bilans strategiczny firmy.

Po zakończeniu projektu nadal pozostanie ona w katalogu usług doradczych instytucji na zasadach komercyjnych. Ponadto zgodnie z celem projektu zostanie ona rozpowszechniona wśród innych IOB oraz ośrodków KSU, a tym samym wzmocni sieć tych instytucji w całej Polsce, co z kolei przełoży się na wzrost konkurencyjności polskich przedsiębiorców.

*** 

Biuro Projektu:

Górnośląska Agencja Promocji Przedsiębiorczości SA
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii

ul. Astrów 10
40-045 Katowice
tel.: 32 730 48 41, 696 076 319,
e-mail: asp@gapp.pl, www.audytstrategiczny.pl

***

Projekt i kampania promocyjna współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.

Bieżące wydanie czasopisma

W tym wydaniu kładziemy szczególny nacisk na szkolenia i kursy branżowe, które mają o wiele większą rolę do spełnienia, niż tylko nabycie przez kursanta nowych umiejętności. Do tego wywiad z Tomaszem Szypułą.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać
  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>


  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji