...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

BIOEXPO Warsaw 2020 - relacja

Jedyne wydarzenie dla branży BIO w tym roku za nami. Zobacz jakie nowości zaprezentowali wystawcy tego ważnego wydarzenia.

II edycja Międzynarodowych Targów Żywności i Produktów Ekologicznych, która odbyła się w dniach 8-10 października 2020, pomimo ograniczeń związanych z pandemią, była olbrzymim sukcesem i w praktyce jedynym wydarzeniem dla branży bio w 2020 roku. 

 


Do centrum targowo-kongresowego PTAK Warsaw Expo zawitało wielu pasjonatów produktów ekologicznych. BIOEXPO Warsaw jest miejscem spotkania czołowych wytwórców oraz dystrybutorów żywności i produktów ekologicznych z kupcami, przedstawicielami sieci handlowych, właścicielami sklepów specjalistycznych oraz reprezentantami hurtowni spożywczych i wielobranżowych. 

Tegoroczna edycja targów żywności i produktów ekologicznych nastawiona była w dużej mierze na aktywną sprzedaż oraz kreowanie przestrzeni dla podtrzymania oraz nawiązania nowych relacji biznesowych. Wysoka frekwencja pośród odwiedzających, bogata oferta produktów oraz rekordowa liczba 230 producentów i dystrybutorów produktów BIO stworzyły wyjątkową przestrzeń dla rozwoju biznesu. 

 


Nierozerwalna częścią targów są zagadnienie merytoryczne, treścią których są najbardziej aktualne tematy dla branży. W tym roku ponownie zostały zebrane i przestawione w formule Kongresu BIOEXPO. Liczne panele, konferencje i warsztaty poruszyły wiele problemów, z którą branża bio musi zmagać się w odpowiedzi na zmiany i potrzeby rynkowe. W tym roku poruszono takie wątki jak: rzeczywistość post-covidowa w kontekście biznesu i skutecznej sprzedaży oraz promocji produktów, w jaki sposób zachęcić klienta do częstszych zakupów w ekosklepie. Przedstawione zostały również zmiany w prawodawstwie dotyczące rolnictwa ekologicznego oraz prezentacja najnowszych badań dotyczącychrynku Bio. Poruszone zostały tematy najsilniejszych trendów i kierunków rozwoju produktów ekologicznych w Polsce.

 

 

W ramach wydarzenia organizowany był PLEBISCYT KONSUMENTA i głosowanie na NAJLEPSZY PRODUKT BIOEXPO Warsaw 2020. Głosowanie odbywało się internetowo, a informacja o Plebiscycie zamieszczona została na stronie bioexpo.pl. Pośród produktów biorących udział w konkursie znalazły się liczne premiery rynkowe oraz bestsellery w swoich kategoriach. Wszystkie prezentowane produkty dostępne były w czasie targów w Strefie Nowości i na stoiskach wystawców.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom targów, już od pierwszego dnia imprezy, na terenie obiektu targowo-kongresowego PTAK Warsaw Expo obowiązywał nakaz zasłaniania ust i nosa. W związku z tym, każdy uczestnik otrzymał bezpłatną maskę medyczną. Dodatkowo, przed wejściem na halę, wszyscy odwiedzający mieli możliwość przejścia przez bramkę dezynfekcyjną oraz dokonania pomiaru temperatury. W obiekcie rozmieszczone były liczne pojemniki z płynem dezynfekującym, a powierzchnie często używane były odkażane na bieżąco.

 

 

Partnerem głównym targów był Lidl Polska, natomiast partnerem strategicznym – Polska Izba Żywności Ekologicznej. Patronat honorowy objęło Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Targi wspierało IFOAM EU Group oraz liczne grono partnerów branżowych i medialnych. W trakcie pierwszego dnia targów doszło do spotkania pomiędzy Włodzimierzem Wlaźlakiem, prezesem Lidl Polska i Tomaszem Szypułą, prezesem PTAK Warsaw Expo. Tematem rozmowy była współpraca w kolejnych latach. W trakcie otwarcia targów prezes Lidl Polska, Pan Włodzimierz Wlaźlak, w swoim przemówieniu wyraził intencję i deklarację partnerstwa przy kolejnych edycjach BIOEXPO Warsaw.

 


 


Bieżące wydanie czasopisma

Czekolada, bajgle i cruffiny - w najnowszym wydaniu wgryzamy się w tematy, które mocno kojarzą się w jesienią i powrotem do szkoły. Oprócz tego częstujemy też nowinkami, takimi jak mąka z owadów. Szukamy makaronikowych inspiracji.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać
  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>


  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji