...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Zeelandia Sp.zo.o., materiał promocyjny

Babka E Limited

autor: Zeelandia

Mieszanka do wypieku babek biszkoptowo-tłuszczowych o delikatnej waniliowej nucie. Ciasta wyprodukowane przy użyciu Babki E Limited mają wilgotny miękisz o delikatnej porowatości. Mieszanka stanowi idealne połączenie najwyższej jakości gotowego wypieku oraz czystej etykiety. Pozbawiona została, takich składników jak emulgatory, barwniki oraz stabilizatory.

RECEPTURA

Pomada
500 g Fondant Ready

*można również użyć innego aromatu dostępnego w ofercie firmy Zeelandia Fondant Ready połączyć z aromatem i wykończyć babki.

Ciasto
1000 g Babka E Limited
500 g jaja
500 g olej

Wszystkie składniki mieszać na średnich obrotach przez ok. 4 minuty (przy zastosowaniu płaskiego mieszadła). Masę wyłożyć do form kominkowych (po 450 g / szt.). Wypiekać w temperaturze 180°C przez ok. 50 minut. Schłodzić.

 

 


 

Oferta E Limited to obecnie siedem produktów wspartych 10recepturami, które pozwalają przygotować ciasta przypominające składem tradycyjne wypieki.
- Gama produktów E Limited to propozycja dla tych cukierni, które chcą swoim klientom zaoferować wysokiej jakości wyroby cukiernicze, gwarantując jednocześnie najprostszy skład komponentów - mówi Arleta

Dąbek, technolog R&D z firmy Zeelandia. - Założenie było takie, by wyeliminować ze składu jak najwięcej komponentów zawierających E, jednocześnie wciąż dużą wagę przywiązując do wysokiej jakości i smaku produktów końcowych - opisuje jak wyglądało podejście firmy do czyszczenia etykiet w cukiernictwie.


W efekcie kilkumiesięcznych prac nad projektem, technolodzy działu R&D Zeelandii, wyeliminowali z produktów, takie składniki jak: emulgatory, sztuczne barwniki, stabilizatory, skrobia modyfikowana, syrop glukozowy i zagęstniki.
Marcin Surdyk, technolog Zeelandii odpowiedzialny za opracowanie receptur z użyciem wyłącznie produktów E Limited zachwala, że nowa oferta miksów cukierniczych, dzięki gotowym półproduktom, pozwala w prosty sposób osiągnąć efekt smakowy i jakościowy ciasta przygotowywanego metodą tradycyjną.

- Jesteśmy pionierem w temacie czyszczenia etykiet w cukiernictwie. Wierzę, że nasze produkty znajdą wielu wielbicieli, bo to naprawdę nowości na miarę najwyższych oczekiwań polskich konsumentów – mówi Marcin Surdyk.Opcje filtrowania

 
 
 
 

Proszę zaznaczyć maksymalnie 5 pozycji.

 
rozwiń opcje

Inne receptury przygotowane przez Zeelandia Sp.z o.o.Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

Wypieki wegańskie puratos

pieczywo babuni lesaffre

Lody MEC3

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji