...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

Zapraszamy na podstronę ExpoSweet 2014

Na osobnej podstronie przygotowaliśmy dla Państwa listę najciekawszych produktów na targach oraz przedstawiamy prace konkursowe na IV Mistrzostwa Polski Szkół Cukierniczych.

Zapraszamy do odwiedzenia podstrony -> tutaj

Szósta edycja Targów Expo Sweet odbędzie się w dniach 18-20 lutego 2014, w hali targowej MTPolska przy ul. Marsa 56 w Warszawie. Hale otwarte w godzinach od 10:00 do 18:00 (20.02 - do 17:00)

Wejście na Targi jest możliwe jedynie po okazaniu bezpłatnego zaproszenia lub wykupieniu jednorazowego biletu w cenie 30zł. Wszyscy nasi prenumeratorzy dostali zaproszenia wraz z drukowanym magazynem "Mistrz Branży". Osoby, które chciałyby takie zaproszenia zdobyć, powinny się kontaktować z hurtowniami partnerskimi w których dystrybułowany jest Mistrz Branży. Osoby posiadające zaproszenia powinny je aktywować on-line na stronie ExpoSweet. Wystarczy kliknąć w prawym menu "Rejestracja gościa". Po dokonaniu aktywacji będą Państwo mogli wejść bez dalszych formalności i kolejek na teren Targów. Dokonanie aktywacji będzie możliwe także w recepcji w dniach targowych, jednak wówczas muszą się Państwo liczyć z oczekiwaniem w kolejce. 

Do konkursu IV Mistrzostwa Polski Szkoł Cukierniczych zgłosiło się 47 szkół. Ostatecznie do finału zakwalifikowano 12 szkół, które prezentujemy na naszej podstronie.

Podczas targów na hali będzie dostępny bezpłatny internet bezprzewodowy.  sieć WiFi: Exposweet;  hasło: Targi2014

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące zasad wejścia na Targi, prosimy o telefon na nr 504 169 420 lub kontakt e-mailowy: ezig@exposweet.pl

Bieżące wydanie czasopisma

Dariusz Rajewski, Konrad Tota i Michał A. Molenda – 3 różne perspektywy i patenty na rozwój rzemieślniczych firm. Gadżety rzemieślnika – sprawdź, w jakie urządzenia i akcesoria zbroją się współcześni cukiernicy, piekarze i czekoladziarze w Polsce. Zobacz sklep firmowy dopasowany do rzeczywistości!

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj okrojony numer (Katalog reklam) online lub pobierz PDF >>

Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji