...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Bake Off Junior - ruszyły castingi!

Po wielkim sukcesie programu Bake Off - ale ciacho! właśnie ruszyły castingi do kolejnej edycji. Tym razem z udziałem najmłodszych! Sprawdź jakie są warunki uczestnictwa oraz gdzie odbędzie się najbliższy casting.

Kulinarne show gromadzą przed telewizorami coraz szersze grono oglądających. Na ekranach rodzą się kolejne gwiazdy z talentem do gotowania lub pieczenia. Swojego odpowiednika z udziałem dzieci doczekał się już program emitowany na antenie TVN - Master Chef. Teraz pora również na TVP, czyli Bake Off- Ale Ciacho!, którego mogliśmy śledzić już 4 edycje. Jego formuła to konkurs, w którym o zwycięstwo walczy 12 amatorów cukierników. Ich zadaniem jest pokazać zdolności w pieczeniu zarówno tradycyjnych form, ajk też nowoczesnych. Łączenia smaków, ale też prezentacji finałowego efektu. Ich pracy przyglądają się i oceniają wybitni specjaliści polskiej sceny cukierniczej i gastronomicznej - Krzysztof Ilnicki oraz Michał Bryś.

 

 

W minionej edycji oglądalismy, m.in. słodkie wypieki Sylwii Grodzkiej-Haba, która po programie otwarła własną cukiernię w Mysłowicach (Pani Foremka) lub Daniela Coceanciga, który właśnie wydał swoją pierwszą książkę kucharską (Pan Ciastecznik). Teraz pora na młode talenty!

 

 

Twórcy show zapraszają na castingi wszystkie dzieci oraz młodzież w wieku 8-14 lat. W tym celu należy odwiedzić jedno z 5 miast - Białystok, Wrocław, Gdańsk, Katowice lub Poznań, a także wypełnić formularze zgłoszeniowe.

LInk do pobrania formularzy -> KLIK!

Bieżące wydanie czasopisma

Co dla Ani Mydlak i Mikołaja Ostaszewskiego z Vegestacji znaczy "świadomie ZIELONI w temacie lodów"? Jak wygląda przyszłość lodziarni – ta najbliższa, w 2019 r., i w dłuższej perspektywie? Jak działać w stylu zero waste i przekuć to w sukces? Ile plusów mają polskie superfoods? Odpowiedzi oczywiście w najnowszym Mistrzu Branży.

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj okrojony numer (Katalog reklam) online lub pobierz PDF >>

Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji