dodano , Redakcja AU

Bake Off Junior - ruszyły castingi!

Po wielkim sukcesie programu Bake Off - ale ciacho! właśnie ruszyły castingi do kolejnej edycji. Tym razem z udziałem najmłodszych! Sprawdź jakie są warunki uczestnictwa oraz gdzie odbędzie się najbliższy casting.

Kulinarne show gromadzą przed telewizorami coraz szersze grono oglądających. Na ekranach rodzą się kolejne gwiazdy z talentem do gotowania lub pieczenia. Swojego odpowiednika z udziałem dzieci doczekał się już program emitowany na antenie TVN - Master Chef. Teraz pora również na TVP, czyli Bake Off- Ale Ciacho!, którego mogliśmy śledzić już 4 edycje. Jego formuła to konkurs, w którym o zwycięstwo walczy 12 amatorów cukierników. Ich zadaniem jest pokazać zdolności w pieczeniu zarówno tradycyjnych form, ajk też nowoczesnych. Łączenia smaków, ale też prezentacji finałowego efektu. Ich pracy przyglądają się i oceniają wybitni specjaliści polskiej sceny cukierniczej i gastronomicznej - Krzysztof Ilnicki oraz Michał Bryś.

 

 

W minionej edycji oglądalismy, m.in. słodkie wypieki Sylwii Grodzkiej-Haba, która po programie otwarła własną cukiernię w Mysłowicach (Pani Foremka) lub Daniela Coceanciga, który właśnie wydał swoją pierwszą książkę kucharską (Pan Ciastecznik). Teraz pora na młode talenty!

 

 

Twórcy show zapraszają na castingi wszystkie dzieci oraz młodzież w wieku 8-14 lat. W tym celu należy odwiedzić jedno z 5 miast - Białystok, Wrocław, Gdańsk, Katowice lub Poznań, a także wypełnić formularze zgłoszeniowe.

LInk do pobrania formularzy -> KLIK!

Bieżące wydanie czasopisma

W nowym Panie nadają tonu. Monika Walecka odczarowuje stereotyp piekarza, Madame Caramel przewodzi po kulinarnych zakątkach Paryża, a sensorka Renata Januszewska odkrywa smakowe niuanse w czekoladzie. Pań nie brakuje w nowym dziale Rzemiosło Przyszłości, jednak mamy też zacne grono Panów. Sprawdź, kto i co się za tym kryje.

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji