...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Kruszwica, materiał promocyjny

Bake & Play - rekordowa IV edycja dobiegła końca

W dniu imienin Mikołaja, czyli 6 grudnia, ogłosiliśmy wyniki IV edycji konkursu dla młodych cukierników Bake & Play. Laureaci: Patrycja Janusz, Aleksandra Niziołek, Edyta Szusterowska i Krystian Sak, powoli oswajają się z myślą o sukcesie, sławie, nagrodach i wspaniałych warsztatach z Igą Sarzyńską, na które pojadą już niebawem.

Czas między zakończeniem zabawy, a uhonorowaniem zwycięzców postanowiliśmy wykorzystać na podsumowanie.

IV edycja organizowanego przez Akademię Mistrza konkursu z pewnością zapisze się w historii naszej zabawy literami z najsłodszej czekolady. Tegoroczna odsłona okazała się bowiem rekordowa pod wieloma względami. O niewątpliwym sukcesie świadczy już samo zainteresowanie uczestników. Dzwonili, pytali, głosowali, zgłaszali tematy, aktywnie działali na facebookowej grupie… ale przede wszystkim piekli. Ten zapał przysporzył jurorom nadspodziewanie dużo pracy. Wnikliwej ocenie musieli poddać blisko 80 prac, a wszystkie były wyjątkowe.
- Cukiernicza młodzież dała nam wspaniały dowód na to, że - wbrew często powtarzanym opiniom - absolutnie nie cierpi na brak zapału, entuzjazmu, talentu i umiejętności. Poziom zaprezentowanych przez nich prac, ogromnie nas zaskoczył i ucieszył - ocenia koordynator konkursu Jacek Zięba z ZT Kruszwica.Kolejnym powodem do radości, który przyniosła IV edycja konkursu, jest zaangażowanie szkół i nauczycieli. - Mieliśmy wiele sygnałów ze strony opiekunów i nauczycieli. Były pytania, sugestie i podziękowania. Ogromnie się cieszę, że szkoły chcą wykorzystywać szansę, którą dla nich tworzymy i aktywnie wspierają swoich podopiecznych w dążeniu do cukierniczego mistrzostwa. Z całego serca za to dziękuję - ocenia Zięba.

Tegoroczna odsłona zabawy była wyjątkowa także pod innym względem. Konkurs przeszedł w ręce młodzieży. Nie tylko za pośrednictwem grupy mogli przez cały czas być z nami w kontakcie, ale także sami zaproponowali i wybrali temat zmagań, co spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem.

Po sukcesie tej edycji konkursu, organizatorom nie pozostaje nic innego, jak tylko serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w zabawę, pogratulować uczestnikom wielkiego talentu i zaprosić do udziału w konkursie w przyszłym roku.
- Wielkie słowa uznanie kieruję nie tylko do zwycięzców, ale do wszystkich uczniów, którzy nadesłali do nas swoje prace. Bardzo wielu z was zasłużyło, by znaleźć się w gronie laureatów, czego serdecznie wam życzę w kolejnych odsłonach Bake & Play - podsumowuje Jacek Zięba. - I choć do rozpoczęcia V edycji mamy jeszcze sporo czasu, zachęcam by już teraz zacząć trenować. W przyszłym roku, z okazji V już edycji naszej zabawy, szykujemy bowiem jeszcze więcej niezwykłych niespodzianek i spektakularnych nagród.

http://www.akademiamistrza.pl/bakeandplay/

 

Bieżące wydanie czasopisma

Pączkowe trendy, karnawał po francusku, włoskie chleby, przegląd firm szkoleniowych!

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>
  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji