...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Kruszwica, materiał promocyjny

„Bake & Play #zostańwdomu” - niezwykły konkurs Akademii Mistrza dla młodych cukierników

Zostań w domu! Ten apel dociera do nas ze wszystkich stron. Akademia Mistrza też apeluje - młodzi cukiernicy, uczniowie, pasjonaci słodkiej sztuki - zostańcie w domu, w nim rozwijajcie swój talent i powalczcie o cenne nagrody w nietypowej „kryzysowej” edycji konkursu Bake & Play!

- Wiemy, że nauka on-line to ogromne wyzwanie, któremu znacznie łatwiej sprostać, mając ku temu silną motywację. Dlatego, zmuszeni przez obecną sytuację do przesunięcia V jubileuszowej edycji konkursu dla młodych cukierników, postanowiliśmy zaprosić ich do zabawy w trochę innej formie - mówi Jacek Zięba, technolog żywności z ZT Kruszwica, koordynator konkursu. - Już 10 kwietnia ruszamy z edycją „Bake & Play #zostanwdomu”. Jak łatwo się domyślić prace konkursowe mają powstać w waszych kuchniach, a nie szkolnych pracowniach czy zakładach gdzie pracujecie lub odbywacie staże. Reguły konkursu są bardzo proste, dostosowane do warunków w jakich wszyscy musimy funkcjonować, a na zwycięzców czekają cenne nagrody. Dlatego w imieniu Akademii Mistrza, serdecznie apeluję - zostańcie w domu, nie narażajcie siebie i innych i włączcie się do naszej zabawy!Tworzenie słodkich wypieków to doskonały sposób, by oderwać myśli od problemów, miło spędzić wolny czas, a także pokazać światu swój kunszt cukierniczy i powalczyć o tytuł laureata i super nagrody w konkursie dla młodych cukierników!
Zapraszamy!

Konkurs trwa od 10 kwietnia do 10 maja 2020 roku i jest adresowany do osób w wieku 15 - 19 lat. Zadanie jest proste. Należy wykonać jedną pracę konkursową - czyli ciasto pieczone, którego wszystkie elementy są jadalne. Tylko tyle i aż tyle. - Ze względu na wyjątkowe warunki, w których się znaleźliśmy, postanowiliśmy nie narzucać uczestnikom ani tematu pracy, ani produktów, które mają użyć. To test nie tylko na umiejętności rzemieślnicze, ale też na kreatywność, pomysłowość, umiejętność radzenia sobie w trudnej sytuacji. Zobaczcie co macie w domu, jakie produkty możecie łatwo, tanio i bezpiecznie zdobyć i stwórzcie z nich coś niezwykłego - podpowiada Jacek Zięba. - Wyślijcie do nas zdjęcia swoich wypieków, w tym przynajmniej jedno opatrzone kartką z napisem #zostanwdomu i dajcie sobie szansę na zwycięstwo. Na laureatów czekają cenne nagrody, w tym wartościowy mikser Kitchen Aid.

Szczegółowe informacje o edycji „Bake & Play #zostanwdomu”, w tym regulamin, znajdują się na stronie www.akademiamistrza.pl oraz na facebookowej grupie konkursu: https://www.facebook.com/groups/112511712771327/

 

Bieżące wydanie czasopisma

Za co Polacy pokochali jagodzianki? Czym ustabilizować krem na zimno? Jak projektować słodkie stoły? Skąd się biorą alergie pokarmowe? Do czego dodawać szafranu?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji