czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Artykuł

Bogaty program wydarzeń na targach Natura Food i beECO 2017 0

dodano ,Redakcja AK

13-15 października br. Łódź przyciągnie producentów żywności BIO, produktów ekologicznych, a także miłośników zdrowego i smacznego stylu życia. Powód? 10. Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej Natura Food oraz 6. Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO!

Każdy zwiedzający targi Natura Food oraz beECO, który związany jest zawodowo z branżą biożywności i produktami ekologicznymi, będzie miał szansę nawiązać nowe kontakty biznesowe, odbyć spotkania branżowe oraz poszerzyć swoją wiedzę, uczestnicząc w bogatym programie wydarzeń branżowych. To właśnie tutaj odbędzie IV Forum Ekobranży, podczas którego zaplanowano rozmowy o perspektywach rozwoju ekobranży w Polsce w ciągu 5 lat oraz nowych wyzwaniach delikatesów ekologicznych. Z kolei o skutecznej sprzedaży w ekosklepie w dobie ekspansji sieci będą debatować eksperci VI Akademii Biokuriera. W ramach dwudniowego BioBiznes Forum zaplanowano m.in. wykłady o zaletach certyfikacji, dodatkowych działaniach pozasprzedażowych, edukacji sprzedawcy w sklepie specjalistycznym, zdrowej żywności w social mediach.


Na miłośników zdrowego stylu życia, pasjonatów gotowania, osób borykających się z problemem alergii, czy też wszystkich, którzy zamierzają podjąć wyzwanie życia w stylu eko, czeka szereg wydarzeń towarzyszących, bezpłatnych porad i konsultacji z ekspertami oraz degustacje produktów przygotowane przez wystawców. Podczas targów odbędą się 2. Forum Alergii, 2. Ogólnopolskie Spotkanie Blogerów Kulinarnych oraz codziennie działająca Strefa pokazów kulinarnych, z udziałem takich kucharzy, jak Carlos Gonzalez-Tejera, Sebastian Kornacki i Jarosław Maliszewski.

Zapraszamy do zapoznania się z całym programem --> TUTAJ

 

 

Dodaj swój komentarz
 

Zaloguj się lub dodaj swój komentarz jako gość. Nie posiadasz konta? Zarejestruj się.

 

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe