...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Bogdan Smolorz laureatem Plebiscytu Flexi

Znany piekarz nagrodzony na ogólnopolskim plebiscycie wyróżniającym wyjątkowo aktywne i inspirujące osobowości.

Plebiscyt „21 Osób Flexi na XXI wiek” to promocja pozytywnych idei i ludzi w dojrzałym wieku, z pokolenia 50+, którzy są aktywni, inspirują, zmieniają świat na lepszy. Wśród nagrodzonych osobowości 50+ znalazł się Bogdan Smolorz, piekarz z ponad 40-letnim doświadczeniem, który od dawna wspiera osoby z trudnymi wykluczeniami i nietolerancjami pokarmowymi.

 

 

Organizatorem konkursu jest portal Flexi.pl – praca i aktywność 50+, działający na rzecz wspierania aktywności pokolenia osób urodzonych w latach 60-tych, 50-tych i wcześniej, wspierający również pracodawców zatrudniających osoby w wieku 50+. Ogólnopolski plebiscyt rozpoczął się we wrześniu 2021, na etapie zgłoszeń kandydatów. Głosowanie odbywało się w dwóch kategoriach: Znani i Lubiani oraz Odkrycia Flexi. Celem było wyłonienie 21 laureatów na XXI wiek najpierw w każdej z kategorii, a w trzecim etapie wybranie 21 osób ze wszystkich. W kapitule plebiscytu zasiadali m.in. ks. Adam Boniecki, Agnieszka Holland czy prof. dr hab. med. Zbigniew Lew-Starowicz.

Bogdan Smolorz znalazł się wśród kandydatów z kategorii Odkrycia Flexi (osób jeszcze nie zawsze publicznie rozpoznawalnych, ale cenionych i podziwianych w lokalnych środowiskach lub specyficznych obszarach działalności) oraz ostatecznie wśród 21 laureatów plebiscytu. Doceniono go za wsparcie, jakiego od wielu lat udziela osobom chorym, za bycie mentorem dla młodego pokolenia piekarzy, promowanie wśród przedsiębiorców etyki i uczciwości w biznesie, inspirowanie innych do uczenia się i nieustannego rozwoju.

 ESS

https://plebiscyt21.flexi.pl

Bieżące wydanie czasopisma

W tym wydaniu kładziemy szczególny nacisk na szkolenia i kursy branżowe, które mają o wiele większą rolę do spełnienia, niż tylko nabycie przez kursanta nowych umiejętności. Do tego wywiad z Tomaszem Szypułą.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać
  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>


  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji