...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Bohaterowie Czekolady - Maciej Szabelski

Przedstawiamy sylwetkę kolejnego mistrza, który dołączył do grona Bohaterów Czekolady. Poznajcie historię mazurskiego cukiernika i piekarza oraz skorzystajcie z jego receptur na Boże Narodzenie.

Historia Macieja Szabelskiego

Cukiernictwo pojawiło się u mnie poprzez ewolucję piekarni mojego Taty. Odkąd pamiętam każdą wolną chwilę spędzałem w piekarni i pomagałem na każdym etapie wypieków. Tam też była moja druga rodzina, nie z krwi, ale zdecydowanie rodzina bratnich dusz z zamiłowaniem do naszego rzemiosła.

 

 

Jesteśmy bardzo mocno rodzinną firmą, zarządzamy każdym etapem naszej pracy wspólnie. Tata od lat popiera moje często nieudane pomysły, pozwala mi popełniać błędy, które przynoszą naukę i pozwalają na wyciąganie wniosków, moja Mama natomiast, konstruktywnie skrytykuje każde niezbyt udane ciasto i zawsze wspomoże dobrą radą. Moja Siostra trzyma nas wszystkich w garści marketingowo, a Żona rozwija ofertę kawiarnianą i pilnuje, abym miał zawsze wyprasowane kitle! Praca z rodziną, która się wzajemnie rozumie i szanuje, to czysta przyjemność i możliwości ciągłego rozwoju.

W ramach projektu Bohaterowie Czekolady Maciej Szabeslki przygotował lody na czekoladzie bez cukru, czekolada do picia i tort świąteczny!

 


Więcej informacji >>> KLIK! oraz darmowe receptury >>> KLIK!

Bieżące wydanie czasopisma

Jak używać super grzybów w pieczywie i deserach? Na czym bazować, tworząc modne keto słodkości? Jak uczynić chleb bardziej funkcjonalnym dla organizmu? Czy lodziarnia w zimie może prężnie działać? Co znaczy hygge w cukierni?

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać
  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>


  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji