...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

Bread Initiative Forum – jak pozyskać unijne środki na promocję pieczywa

Europejskie Stowarzyszenie Organizacji Piekarskich i Cukierniczych (CEBP) zaprasza na Bread Initiative Forum. Wydarzenie zostanie zorganizowane 25 czerwca 2019 r. w Municon Conference Center na lotnisku w Monachium i będzie dotyczyło kampanii promocyjnych UE.

Bread Initiative, platforma zrzeszająca europejskie organizacje związane z branżą piekarską i cukierniczą, zwraca uwagę, że
kampanie promocyjne Unii Europejskiej na produkty rolne – w tym piekarnicze – są szansą dla sektora na prowadzenie dużych kampanii promocyjnych z istotnym wsparciem finansowym ze strony Unii. Budżet na takie programy w 2019 r. to łącznie ponad 201 milionów euro. Dotychczas ze środków unijnych skorzystały dwie kampanie promujące pieczywo: program w Belgii o całkowitym budżecie 6 825 000 euro i program w Hiszpanii o łącznym budżecie 1 mln euro.

Forum w Monachium będzie jednodniowym wydarzeniem o charakterze informacyjnym, ma przybliżyć organizacjom piekarskim i cukierniczym cele kampanii unijnych i pokazać, jak skorzystać ze środków UE i jak je najlepiej wykorzystać. Do udziału zaproszeni zostali przedstawiciele tych organizacji z państw europejskich. Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim.

Ewa Siuda Szymanowska

 

Bieżące wydanie czasopisma

Sernik idealny, czyli jaki? Jaką rolę jajko odgrywa w wypiekach? Wiosenne kwiaty z cukru krok po kroku. Historia piekarni Versailles. A na naszej okładce Branżowa Osobowość Roku - Agnieszka Krenc. Zapraszamy do lektury...

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  Piece Hoba do Jackowski

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji