...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS, materiał promocyjny

Bydgoskie targi z kabaretem w tle

Wzorem lat ubiegłych firma APC KUMA Sp. z o.o., udziałowiec Grupy APC BACK – EUROP Polska Sp. z o.o., podjęła się organizacji kolejnej edycji targów branżowych, które odbyły się 15 listopada br. w Bydgoszczy.

Tegoroczne spotkanie tradycyjnie miało dwojaki charakter. Z jednej strony mieliśmy do czynienia z bardzo profesjonalnie przygotowaną i zaplanowaną imprezą targową, na którą zaproszenie przyjęło ponad 40 polskich i zagranicznych wystawców, począwszy od firm lodziarskich, poprzez branżę piekarską, cukierniczą, na gastronomii skończywszy. Z drugiej strony na gości czekała moc atrakcji, od recitalu skrzypcowego, poprzez losowanie cennych nagród, na wieczornej kolacji skończywszy.

Co ciekawe, od pierwszych edycji spotkań targowych gospodarze dbali o to, by imprezy targowe uświetniały występy kabaretowe gwiazd polskiej estrady. Na scenach bydgoskich targów gościli już m.in. kabaret Koń Polski, kilkukrotnie Tadeusz Drozda, Jerzy Kryszak, Cezary Pazura, a w ubiegłym roku baron polskiej estrady Zbigniew Wodecki. W tym roku gwiazdą targów w Bydgoszczy był Marcin Daniec, którego występ rozbawił publiczność do łez. Z pewnością skecze i dowcipy Mistrza pozostaną jeszcze na długo w pamięci zaproszonych gości, gospodarzy i wystawców.

 

I właśnie o tych ostatnich kilka słów. Tradycyjnie, jak w poprzednich latach gospodarze spotkania mogli liczyć na pełen profesjonalizm partnerów handlowych. Reprezentowali oni bardzo szerokie spektrum ofert, skierowanych do branży spożywczej, były to m.in.: maszyny i piece piekarskie, profesjonalne samochody dostawcze, chemia przemysłowa, opakowania dla przemysłu spożywczego, produkty czekoladowe, tłuszczowe, mleczarskie, owocowe, jajczarskie, mieszanki piekarnicze i cukiernicze, półprodukty i dodatki do gastronomii oraz wiele, wiele innych grup towarowych. Tak naprawdę od ich wkładu i zaangażowania, od ich perfekcyjnie przygotowanych stoisk targowych oraz różnorodności ofert i akcji promocyjnych zależało powodzenie całego przedsięwzięcia. Korzystając z okazji, za pośrednictwem wydawnictwa „Mistrz Branży” zarząd firmy APC KUMA Sp. z o.o. pragnie wyrazić swoje najszczersze podziękowania za pomoc w organizacji bydgoskich targów. Nie mniejsze podziękowania należą się wszystkim tym, którzy skorzystali z zaproszenia i zaszczycili swoją obecnością spotkanie targowe, ku radości gospodarzy i zgromadzonych wystawców.

Ponieważ zainteresowanie imprezą przewyższyło oczekiwania wszystkich, bydgoskie targi organizowane przez firmą APC KUMA możemy uznać za lokalne święto cukiernicze, piekarskie, lodziarskie i gastronomiczne, na które przyjdzie nam poczekać okrągły rok. Już dziś zapraszamy na targi w Bydgoszczy, mniej więcej za 12 miesięcy.

Bieżące wydanie czasopisma

Lekko i kolorowo - jesień z nowym Mistrzem Branży. Niebieski chleb, czarna beza, czekoladowa anatomia i desery ze szczawiem - to tylko niektóre smaczki, które znajdziecie na łamach jesiennego wydania.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>
  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji