...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , CSM Polska, materiał promocyjny

CSM Polska – 25 lat na polskim rynku!

W tym roku CSM Polska obchodzi swoje 25-lecie. To dobra okazja, by zaprezentować światowy koncern, którego polska firma jest istotną częścią.

CSM Bakery Solutions to międzynarodowy lider w przemyśle piekarniczym, jeden z największych producentów w branży. Jego siedziba główna mieści się w Atlancie, w stanie Georgia (USA). Koncern oferuje innowacyjne portfolio znakomitych dodatków piekarniczych, produktów gotowych i usług świadczonych na rzecz gastronomii, sieci kawiarni i restauracji, a także piekarni i cukierni, tych rzemieślniczych i przemysłowych. Firma zajmuje się przede wszystkim projektowaniem i dostarczaniem rozwiązań ułatwiających rozwój. Swe produkty oferuje łącznie z fachową, specjalistyczną wiedzą doradców technologicznych, których zadaniem jest wszechstronna pomoc piekarzom i cukiernikom w jak najbardziej efektywnym wykorzystaniu produktów firmy zgodnie z oczekiwaniami lokalnych konsumentów.

 

– Nasze relacje partnerskie z klientami, począwszy od piekarni, cukierni, kawiarni i restauracji po sklepy spożywcze, hurtownie i przemysłowych producentów żywności, opierają się na współpracy, dzięki której możemy opracować nowatorskie rozwiązania na potrzeby wyzwań związanych z produkcją pieczywa i prowadzeniem działalności gospodarczej. Dzięki znajomości sektora i rynków posiadamy szczególne kwalifikacje, by pomagać klientom przekraczać oczekiwania zarówno w procesie produkcji, jak i w zakresie wyniku finansowego – informują przedstawiciele CSM Bakery Solutions.

 

   
 

Portfolio CSM Bakery Solutions
Pieczywo, mieszanki cukiernicze. tłuszcze piekarnicze, brownie, cookies, donuty, muffiny, ciasta i cup cakes, nadzienia, polewy i żele dekoracyjne, produkty laminowane, przekąski słodkie i słone, przekąski mini.

http://csmbakerysolutions.com/

 

 

Obecnie w wyniku wielu przekształceń i dynamicznej ekspansji rynkowej w ramach CSM Bakery Solutions znajduje się szereg liczących się na świecie marek o bogatych tradycjach piekarsko-cukierniczych i rzemieślniczym dziedzictwie, wśród nich wymienić warto: Ulmer Spatz, MeisterMarken, Marquerite, Kraftkorn, GoldFrost, Baker&Baker, Molco, Kate's Cake, Henry&Henry. Uwzględniając historię marki Ulmer Spatz, koncern odwołuje się do liczącej blisko 160 lat tradycji.
Światowy zasięg oddziaływania firmy opiera się nie tylko na obecności jej produktów w 100 krajach. CSM posiada 34 zakłady produkcyjne, 24 centra dystrybucji oraz 4 centra innowacyjne na kilku kontynentach. Siłę firmy współtworzą jej pracownicy. Dziś w koncernie pracuje ponad 8500 osób.

Swą rynkową aktywność CSM Bakery Solutions opiera na pięciu stałych zasadach: przejrzystości, współpracy, profesjonalizmie, szacunku i uczciwości. Wartości te odzwierciedlają poszanowanie dla dziedzictwa i otoczenia, w którym funkcjonuje. Pomagają tworzyć procesy, prowadzić działalność i podejmować decyzje z korzyścią dla klientów, konsumentów i społeczności firmy. Odnoszą się one nie tylko do pracy zawodowej, ale też standardów w życiu społecznym i prywatnym. W praktyce wartości te sprawiają, że CSM Bakery Solutions jako globalne przedsiębiorstwo komunikuje i dzieli się z otoczeniem informacjami w sposób otwarty i szczery. Dążenie do realizacji i osiągania celu opiera na współpracy i pełnym profesjonalizmie. W tych działaniach akcentuje szacunek dla klientów i partnerów biznesowych oraz uczciwość i odpowiedzialność niezależnie od okoliczności. Wartości te są gwarantem sukcesu firmy i jej klientów.

   
 

CSM – pierwszy człon nazwy pochodzi od Centrale Suiker Maatschappij (Cetralna Kompania Cukrowa), firmy, która powstała w 1919 roku w Holandii i zajmowała się przetwórstwem cukru.

 

 

Bieżące wydanie czasopisma

Czy AI stworzy lepszy smak, niż człowiek? Jak wypadł tegoroczny sezon lodziarski? Z czym najlepiej łączyć pistacje? Które aplikacje pomogą uniknąć strat w sprzedaży? To i wiele innych tematów w tym numerze

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  żytni IG niski indeks

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji