dodano , Redakcja AU

Cake Festival Poland 2018 - nowa data, nowe miejsce

Macie apetyt na 3. edycję najsłodszego wydarzenia w Polsce? Na jego zaostrzenie mamy kilka newsów! Znamy już nowy termin i miejsce wydarzenia!

Niektórzy cały rok czekają na Boże Narodzenie, inni na wiosnę. A są i tacy, którzy wprost nie mogą się doczekać nadejścia października. A konkretnie - kolejnej edycji Cake Festival Poland. Właśnie poznaliśmy nową datę wydarzenia, która w tym roku przypadnie nie na weekend, lecz dni w tygodniu. Taka decyzja została podjęta pod wpływem zebranych opinii wielu uczestniczek, dla których weekend to najbardziej pracowity czas w ciągu tygodnia. Stąd łatwiej Ale to nie koniec nowości - zmienia się też miejsce wydarzenia! W tym roku zamiast do Międzynarodowego Centrum Kongresowego zapraszamy do kultowego miejsca na Śląsku - katowickiego Spodka. Przeniesienie festiwalu podyktowane zostało z kolei  okolicznościami zewnętrznymi. Międzynarodowe Centrum Kongresowe od października do grudnia jest całkowicie wyłączone z użytku ze względu na przypadający w tym czasie Międzynarodowy Kongres Klimatyczny, który odbywa się właśnie tam.

 

 

 

 Jeśli data i miejsce już zapisane są w kalendarzu nie pozostaje nic innego jak czekać do jesieni. Czas odliczania kolejnych dni będziemy Wam osładzać informacjami dotyczącymi programu wydarzenia. Jak zwykle jego centrum stanowić będzie konkurs oraz wystawa dekoracji tortów i innych słodkości. Kogo zobaczymy tym razem na scenie głównej? Jakie atrakcje będą towarzyszyć festiwalowi? To wszystko już wkrótce!  

Więcej informacji >>> KLIK!

 

Bieżące wydanie czasopisma

Majowy Mistrz Branży pod znakiem tortów, stylowego dekorowania i wegańskiego cukiernictwa. Jak Agnieszka Paczóska wprowadziła Planetę Tortów na artystyczną orbitę i co chce osiągnąć w biznesie? Czego szuka w czekoladzie belgijski mistrz Patrick Aubrion, współtwórca Ruby?

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji