czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Artykuł

Cake Festival Poland 2018 - nowa data, nowe miejsce 0

dodano ,Redakcja AU

Macie apetyt na 3. edycję najsłodszego wydarzenia w Polsce? Na jego zaostrzenie mamy kilka newsów! Znamy już nowy termin i miejsce wydarzenia!

Niektórzy cały rok czekają na Boże Narodzenie, inni na wiosnę. A są i tacy, którzy wprost nie mogą się doczekać nadejścia października. A konkretnie - kolejnej edycji Cake Festival Poland. Właśnie poznaliśmy nową datę wydarzenia, która w tym roku przypadnie nie na weekend, lecz dni w tygodniu. Taka decyzja została podjęta pod wpływem zebranych opinii wielu uczestniczek, dla których weekend to najbardziej pracowity czas w ciągu tygodnia. Stąd łatwiej Ale to nie koniec nowości - zmienia się też miejsce wydarzenia! W tym roku zamiast do Międzynarodowego Centrum Kongresowego zapraszamy do kultowego miejsca na Śląsku - katowickiego Spodka. Przeniesienie festiwalu podyktowane zostało z kolei  okolicznościami zewnętrznymi. Międzynarodowe Centrum Kongresowe od października do grudnia jest całkowicie wyłączone z użytku ze względu na przypadający w tym czasie Międzynarodowy Kongres Klimatyczny, który odbywa się właśnie tam.

 

 

 

 Jeśli data i miejsce już zapisane są w kalendarzu nie pozostaje nic innego jak czekać do jesieni. Czas odliczania kolejnych dni będziemy Wam osładzać informacjami dotyczącymi programu wydarzenia. Jak zwykle jego centrum stanowić będzie konkurs oraz wystawa dekoracji tortów i innych słodkości. Kogo zobaczymy tym razem na scenie głównej? Jakie atrakcje będą towarzyszyć festiwalowi? To wszystko już wkrótce!  

Więcej informacji >>> KLIK!

 

Dodaj swój komentarz
 

Zaloguj się lub dodaj swój komentarz jako gość. Nie posiadasz konta? Zarejestruj się.

 

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe