...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Cake Festival Poland 2018 - nowa data, nowe miejsce

Macie apetyt na 3. edycję najsłodszego wydarzenia w Polsce? Na jego zaostrzenie mamy kilka newsów! Znamy już nowy termin i miejsce wydarzenia!

Niektórzy cały rok czekają na Boże Narodzenie, inni na wiosnę. A są i tacy, którzy wprost nie mogą się doczekać nadejścia października. A konkretnie - kolejnej edycji Cake Festival Poland. Właśnie poznaliśmy nową datę wydarzenia, która w tym roku przypadnie nie na weekend, lecz dni w tygodniu. Taka decyzja została podjęta pod wpływem zebranych opinii wielu uczestniczek, dla których weekend to najbardziej pracowity czas w ciągu tygodnia. Stąd łatwiej Ale to nie koniec nowości - zmienia się też miejsce wydarzenia! W tym roku zamiast do Międzynarodowego Centrum Kongresowego zapraszamy do kultowego miejsca na Śląsku - katowickiego Spodka. Przeniesienie festiwalu podyktowane zostało z kolei  okolicznościami zewnętrznymi. Międzynarodowe Centrum Kongresowe od października do grudnia jest całkowicie wyłączone z użytku ze względu na przypadający w tym czasie Międzynarodowy Kongres Klimatyczny, który odbywa się właśnie tam.

 

 

 

 Jeśli data i miejsce już zapisane są w kalendarzu nie pozostaje nic innego jak czekać do jesieni. Czas odliczania kolejnych dni będziemy Wam osładzać informacjami dotyczącymi programu wydarzenia. Jak zwykle jego centrum stanowić będzie konkurs oraz wystawa dekoracji tortów i innych słodkości. Kogo zobaczymy tym razem na scenie głównej? Jakie atrakcje będą towarzyszyć festiwalowi? To wszystko już wkrótce!  

Więcej informacji >>> KLIK!

 

Bieżące wydanie czasopisma

W najnowszym MB: piękne rzeźby z cukru i jeszcze piękniejsze dekoratorki, czyli Polskie Złotka z Luksemburga! 10 lat polskich startów w mistrzostwach świata (2008-2018). Living coral i hot trendy w cukiernictwie 2019. Rzemiosło piekarskie w obliczu wyzwań konsumentów, rynku i rosnącej globalizacji.

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj okrojony numer (Katalog reklam) online lub pobierz PDF >>

Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji