czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Artykuł

Cake Festival Poland oczyma uczestników 0

dodano ,Redakcja AU

Zaczarowała mnie atmosfera festiwalu! I uczucie, jak bym była w bajce! - mówi Gabi Grzelak, jedna z uczestniczek ubiegłorocznej edycji festiwalu. Czym zachwycił innych? Dlaczego nie można odpuścić takiej imprezy również w tym roku? Przeczytajcie wypowiedzi uczestników!

Gdy Kinga Jakimowicz - redaktor naczelna magazynu Mistrz Dekoracji i pomysłodawczyni Cake Festival Poland - rzuciła na portalu społecznościowym zapytanie o opinie dlaczego warto wziąć w nim udział nikt nie spodziewał się aż tak potężnej fali pozytywnego odzewu. Redakcyjną skrzynkę zasypały pełne wdzięczności odpowiedzi, a nieraz długie listy, w których autorki z szczerością opowiadały o walce z przełamaniem nieśmiałości i braku wiary w siebie. Okazuje się, że dla wielu to nie tylko przygoda, ale początek rozwoju kariery, dużych zmian w życiu i nawiązywania nowych relacji. Dziękujemy Wam za tak liczny odzew! Przeczytajcie, co znaczy CFP dla jego uczestników i dlaczego odwiedzić Katowice 14-15 października.

Gabi Grzelak

Pamiętam, gdy w zeszłym roku po raz pierwszy brałam udział w tego typu imprezie, miałam pewne obawy. Nie wiedziałam, czego się spodziewać. Ale te uczucia szybko minęły. Zaczarowała mnie atmosfera festiwalu! I uczucie, jakbym była w bajce! Czułam się jak ryba w wodzie, byłam we właściwym miejscu we właściwym czasie. Wszystko było super zorganizowane, a możliwość poznania mistrzów sugarcraftingu – bezcenna. Bardzo dużo się nauczyłam. Udział w konkursie brała również moja córeczka Zuza. Miała wtedy 9 lat. Kiedy dostała złoto i zajęła 2.miejsce w swojej kategorii, płakałam jak bóbr. Byłam zarazem wzruszona i ogromnie dumna! Zatem CFP to ważne wydarzenie nie tylko dla mnie, ale dla całej mojej rodziny. Oczywiście w tym roku również obie startujemy w konkursie. A także moja przyjaciółka Ola, dzięki której odważyłam się wziąć w nim udział. Polecam wszystkim taką przygodę, w ten sposób można oderwać się chociaż na chwilę od rzeczywistości.

Paulina Bubula

W tym roku po raz pierwszy wybieram się na CFP, więc cieszę się jak dziecko na pierwszą gwiazdkę. Taki festiwal to spełnienie jednego z moich marzeń. A rok temu po odebraniu wyników badań postanowiłam, że będę je spełniać. Dbać o siebie... leczyć się i spełniać marzenia! Uwielbiam dekorować torty, a na CFP nie tylko mam możliwość oglądania prac, jest również wiele okazji do pozyskania nowej wiedzy. Są szkolenia prowadzone przez ludzi, którzy tworzą cuda, każdy startujący może poprosić jury o rady na przyszłość. Czy może być coś lepszego od indywidualnej oceny pracy? Dla mnie to bardzo wiele. Startując w konkursie, nie mam poczucia, że muszę się kogoś bać. Kinga Jakimowicz odpowiedziała już na bardzo wiele moich pyta i ani razu nie poczułam się jak ktoś niechciany. Każda jej odpowiedź była bardzo precyzyjna i – co najważniejsze – po ludzku miła. Mam ogromne wsparcie ze strony rodziny i męża! Kilka dni przed CFP mam imieniny i moim prezentem od rodzinki jest właśnie opłacenie pobytu w Katowicach. Dla tych, którzy zastanawiają się, czy startować w konkursie, mam pytanie: Kiedy, jak nie teraz? Robisz to, co lubisz? To dlaczego mas nie pokazać tego szerszej widowni? Boisz się, że zginiesz w tłumie pięknych dzieł? Zginę razem z Tobą! Wiadomo – lepiej ginąć między najlepszymi! Na CFP w jednym miejscu znajdziecie masę pomysłów na wymarzony tort: ślubny, urodzinowy, komunijny, na roczek td. Każdy tort, który zobaczycie, to godziny ciężkiej pracy, setki wylanych łez, potu, chwile załamań. Zobaczcie na własne oczy jadalne cuda, które wyszły spod ludzkich rąk!

Pozostałe wypowiedzi przeczytacie w PDF-ach zamieszczonych poniżej.

Dodaj swój komentarz
 

Zaloguj się lub dodaj swój komentarz jako gość. Nie posiadasz konta? Zarejestruj się.

 

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe