...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Cake Festival Poland oczyma uczestników

Zaczarowała mnie atmosfera festiwalu! I uczucie, jak bym była w bajce! - mówi Gabi Grzelak, jedna z uczestniczek ubiegłorocznej edycji festiwalu. Czym zachwycił innych? Dlaczego nie można odpuścić takiej imprezy również w tym roku? Przeczytajcie wypowiedzi uczestników!

Gdy Kinga Jakimowicz - redaktor naczelna magazynu Mistrz Dekoracji i pomysłodawczyni Cake Festival Poland - rzuciła na portalu społecznościowym zapytanie o opinie dlaczego warto wziąć w nim udział nikt nie spodziewał się aż tak potężnej fali pozytywnego odzewu. Redakcyjną skrzynkę zasypały pełne wdzięczności odpowiedzi, a nieraz długie listy, w których autorki z szczerością opowiadały o walce z przełamaniem nieśmiałości i braku wiary w siebie. Okazuje się, że dla wielu to nie tylko przygoda, ale początek rozwoju kariery, dużych zmian w życiu i nawiązywania nowych relacji. Dziękujemy Wam za tak liczny odzew! Przeczytajcie, co znaczy CFP dla jego uczestników i dlaczego odwiedzić Katowice 14-15 października.

Gabi Grzelak

Pamiętam, gdy w zeszłym roku po raz pierwszy brałam udział w tego typu imprezie, miałam pewne obawy. Nie wiedziałam, czego się spodziewać. Ale te uczucia szybko minęły. Zaczarowała mnie atmosfera festiwalu! I uczucie, jakbym była w bajce! Czułam się jak ryba w wodzie, byłam we właściwym miejscu we właściwym czasie. Wszystko było super zorganizowane, a możliwość poznania mistrzów sugarcraftingu – bezcenna. Bardzo dużo się nauczyłam. Udział w konkursie brała również moja córeczka Zuza. Miała wtedy 9 lat. Kiedy dostała złoto i zajęła 2.miejsce w swojej kategorii, płakałam jak bóbr. Byłam zarazem wzruszona i ogromnie dumna! Zatem CFP to ważne wydarzenie nie tylko dla mnie, ale dla całej mojej rodziny. Oczywiście w tym roku również obie startujemy w konkursie. A także moja przyjaciółka Ola, dzięki której odważyłam się wziąć w nim udział. Polecam wszystkim taką przygodę, w ten sposób można oderwać się chociaż na chwilę od rzeczywistości.

Paulina Bubula

W tym roku po raz pierwszy wybieram się na CFP, więc cieszę się jak dziecko na pierwszą gwiazdkę. Taki festiwal to spełnienie jednego z moich marzeń. A rok temu po odebraniu wyników badań postanowiłam, że będę je spełniać. Dbać o siebie... leczyć się i spełniać marzenia! Uwielbiam dekorować torty, a na CFP nie tylko mam możliwość oglądania prac, jest również wiele okazji do pozyskania nowej wiedzy. Są szkolenia prowadzone przez ludzi, którzy tworzą cuda, każdy startujący może poprosić jury o rady na przyszłość. Czy może być coś lepszego od indywidualnej oceny pracy? Dla mnie to bardzo wiele. Startując w konkursie, nie mam poczucia, że muszę się kogoś bać. Kinga Jakimowicz odpowiedziała już na bardzo wiele moich pyta i ani razu nie poczułam się jak ktoś niechciany. Każda jej odpowiedź była bardzo precyzyjna i – co najważniejsze – po ludzku miła. Mam ogromne wsparcie ze strony rodziny i męża! Kilka dni przed CFP mam imieniny i moim prezentem od rodzinki jest właśnie opłacenie pobytu w Katowicach. Dla tych, którzy zastanawiają się, czy startować w konkursie, mam pytanie: Kiedy, jak nie teraz? Robisz to, co lubisz? To dlaczego mas nie pokazać tego szerszej widowni? Boisz się, że zginiesz w tłumie pięknych dzieł? Zginę razem z Tobą! Wiadomo – lepiej ginąć między najlepszymi! Na CFP w jednym miejscu znajdziecie masę pomysłów na wymarzony tort: ślubny, urodzinowy, komunijny, na roczek td. Każdy tort, który zobaczycie, to godziny ciężkiej pracy, setki wylanych łez, potu, chwile załamań. Zobaczcie na własne oczy jadalne cuda, które wyszły spod ludzkich rąk!

Pozostałe wypowiedzi przeczytacie w PDF-ach zamieszczonych poniżej.

Bieżące wydanie czasopisma

Co dla Ani Mydlak i Mikołaja Ostaszewskiego z Vegestacji znaczy "świadomie ZIELONI w temacie lodów"? Jak wygląda przyszłość lodziarni – ta najbliższa, w 2019 r., i w dłuższej perspektywie? Jak działać w stylu zero waste i przekuć to w sukces? Ile plusów mają polskie superfoods? Odpowiedzi oczywiście w najnowszym Mistrzu Branży.

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj okrojony numer (Katalog reklam) online lub pobierz PDF >>

Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji