...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

Cake Festival Poland pełen serca dla małego Szymonka

I Cake Festival Poland pokazał nie tylko potencjał polskich dekoratorów tortów, ale też ich wielkie serca i gest. Podczas minionego weekendu odbyła się zbiórka pieniędzy na rzecz chorego Szymonka Christa – synka młodej pasjonatki sugarcraftingu. W tym czasie udało się zebrać 1869,20 zł! Dziękujemy w imieniu Szymona!

W akcję pomocy małemu, ciężko choremu Szymonkowi zaangażowali się organizatorzy Cake Festival Poland, ale przede wszystkim Sweet Team Poland (STP). Przypomnijmy, STP to grupa cukierników i dekoratorów w składzie: Renata Martyna, Monika Robakowska, Łukasz Wylenżek, Damian Wiśniewski, którzy na początku listopada wystartują w Cake International Birmingham.

W niedzielę Renata Martyna wspólnie z przedstawicielką organizatorów CFP aktywnie zachęcały wszystkich do wsparcia akcji. Z każdą godziną skarbonki - dzięki Waszej hojności - zapełniały się w szybkim tempie. Pod koniec festiwalu na hali pojawił się również mały Szymonek z mamą Kasią Christ, któremu wręczyliśmy pełne skarbonki! Uśmiech chłopca, a przede wszystkim wzruszenie jego Mamy wyrażały więcej niż wdzięczność.

Po oficjalnym podliczeniu pieniędzy co do grosza okazało się, że udało się zebrać 1869,20 zł!

Poniżej list z podziękowaniami od Katarzyny Christ

Pragniemy serdecznie podziękować organizatorom Cake Festiwal Poland oraz wspaniałej ekipie Sweet Team Poland , a w szczególności cudownej, miłej super Cioci Renata Martyna dzięki której wszystko się zaczęło oraz Anna Kania, która cierpliwie pomagała w zorganizowaniu całości, oraz wszystkim uczestnikom, którzy bezinteresowną pomocą, poświęceniem czasu i energii przyczynili się do przeprowadzenia zbiórki pieniędzy dla naszego Szymonka.
Dzięki Wam jesteśmy pewni, że istnieją pełni serca ludzie, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka.
Zebrana kwota tj. 1869.20 w całości zostanie wykorzystana na leczenie i rehabilitację Szymka.
Dziękujemy wszystkim wystawcom, sugarcrafterom oraz wszystkim odwiedzającym, którzy wrzucili grosik do skarbonki.
Gratulujemy wszystkim przepięknych tortów, pierników i babeczek a raczej dzieł sztuki, które mogliśmy podziwiać przez dwa dni konkursu...
Jesteście wielcy!

 Bieżące wydanie czasopisma

W nowym Panie nadają tonu. Monika Walecka odczarowuje stereotyp piekarza, Madame Caramel przewodzi po kulinarnych zakątkach Paryża, a sensorka Renata Januszewska odkrywa smakowe niuanse w czekoladzie. Pań nie brakuje w nowym dziale Rzemiosło Przyszłości, jednak mamy też zacne grono Panów. Sprawdź, kto i co się za tym kryje.

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji