dodano , Redakcja AK

Cake Festival Poland zaprasza na warsztaty: Kobiety kontra Kobietki

Jesteś dekoratorką tortów artystycznych czy ciasteczek? Masz córkę w wieku 6-17 lat? Sprawdź, czy wspólnie z nią stworzysz zgrany i twórczy tandem w życiu, a nawet w biznesie! Zapraszamy na warsztaty pracy zespołowej, prowadzone przez Alinę Śmiłowską, ambasadorkę zmian, znaną m.in. z cyklu warsztatów Spotkania dla Kobiet Branży.

Przekonaj się, czy potrafisz uważnie słuchać drugiej osoby, chętnie dzielić się doświadczeniem, być otwartym na zmiany i potrzebę współtworzenia nowej wartości. Alina Śmiłowska zaprasza na kreatywne warsztaty, podczas których zarazi Was pasją tworzenia takiego miejsca pracy, w którym z uśmiechem i bez stresu zbudujecie sukces firmy.

Będzie DYNAMICZNIE – każdy zostanie pobudzony do twórczej pracy.
Będzie MERYTORYCZNIE – praca na autorskich i sprawdzonych narzędziach.
Będzie KOLOROWO – kreatywnie poszukamy nowych rozwiązań!
Będzie SŁODKO – na koniec warsztatów każda uczestniczka otrzyma prezent pełen słodyczy polskich marek: Goplana
i Solidarność.

Prowadząca warsztaty: Alina Śmiłowska, ambasador zmian
Uczestniczki: Mamy i córki w wieku 6-17 lat; maks. 16 osób (8 par)
Gdzie i kiedy: 14 października (sobota), hala Cake Festival Poland, godz. 11.00-13.30

W warsztatach mogą uczestniczyć Panie, które biorą udział w konkursie Cake Festival Poland (CFP) lub wykupiły bilet wstępu na CFP.

Zgłoszenia: zainteresowane Mamy i Córki prosimy o przysłanie maila na adres: d.klachacz@mistrzdekoracji.pl. W mailu należy podać imiona i nazwiska Mamy i Córki, wieku Córki oraz kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia obecności.
Zgłoszenia przyjmujemy do 5 października br.

Bieżące wydanie czasopisma

Przekonaj się, w czym tkwi cukierniczy geniusz Michała Wiśniewskiego i Patryka Szczepańskiego. Dowiedz się, jakie lodowe petardy i hity przygotowuje polska elita lodziarzy. Sprawdź, co będzie królowało lub szokowało w lodach przez najbliższe miesiące! Nie zwlekaj i sięgnij po najlepszą lekturę w branży!

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji