...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja KG

Rzemieślnicy ze wschodu odwiedzą Poznań

Piekarze i Cukiernicy z Ukrainy, Rosji i Białorusi czekają na targi POLAGRA-TECH!

Międzynarodowe Targi Poznańskie – organizatorzy największych targów Technologii Spożywczych w centralnej i południowo-wschodniej Europie – od lat współpracują z profesjonalistami z kontynentu,  w tym z rzemieślnikami i firmami z branży piekarskiej, cukierniczej i spożywczej zza wschodniej granicy.

W tym roku po raz kolejny targi POLAGRA-TECH staną się okazją, aby spotkać zagranicznych specjalistów, kupców i dystrybutorów m.in. z Białorusi, Ukrainy, Rosji czy Litwy. Nasze wydarzenie jest doskonale znane profesjonalistom ze wschodu, a marka POLAGRA-TECH zyskała uznanie Ukraińskiego Związku Piekarzy, którzy na wydarzeniach dla branży technologii spożywczych organizowanych w Kijowie promowali nasze targi.

Poza Stowarzyszeniem z Ukrainy, Międzynarodowe Targi Poznańskie współpracują z licznymi organizacjami branży piekarskiej, cukierniczej oraz przetwórstwa spożywczego z całej Europy.  

Stałe relacje utrzymywane są miedzy innymi z rzemieślnikami zrzeszonymi w: Kaliningradzkiej Izbie Przemysłowo-Handlowej, Polsko-Białoruskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej, Brzeskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej, czy Centrum XXI wieku na Białorusi.

Bieżące wydanie czasopisma

Dlaczego w Chlebio nie powstają bochenki z pszenicy? Jak stworzyć cukiernię od zera? Czy pasty do lodów są złe? W najnowszym wydaniu odpowiadamy na te pytania. Zapraszamy do lektury.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>


  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji