...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Chlebowy Baby Yoda

Kalifornijska piekarnia uczciła drugi sezon serialu „The Mandalorian”.

„The Mandalorian” - serial, który zadebiutował na platformie Disney+ w listopadzie 2019 roku, zyskał popularność na całym świecie. Pod koniec października planowana jest premiera drugiego sezonu serii. Kalifornijska piekarnia One House Bakery postanowiła to uczcić w nietypowy sposób.

 

 

Piekarze z One House Bakery (Benicia, Kalifornia) stworzyli postacie z serialu naturalnej (ludzkiej) wielkości całkowicie wykonane z ciasta. Nad tym pracochłonnym projektem pracowali dwa tygodnie. Dekoracyjne ciasto (tzw. dead dough) użyte do wykonania figur składa się z mąki, roztworu cukru i wody. Nazwy postaci i całego projektu zmodyfikowano tak, by zawierały w sobie cząstkę „pain” (z francuskiego - chleb) lub „dough” (z angielskiego - ciasto): Pain-dough-lorian (Mandalorian), Baby Dough-da (Baby Yoda). Jest też droid (Pain-droid) złożony całkowicie z naczyń i akcesoriów kuchennych. 

 


Współwłaścicielki rodzinnej piekarni, Catherine Pervan (matka) i Hannalee Pervan (córka) zapraszają fanów „Star Wars” i „The Mandalorian” oczekujących na premierę do robienia sobie zdjęć z postaciami. Będą wystawione w One House Bakery do Halloween (czyli do 31. października).

źródło i zdjęcia: KLIK!


Bieżące wydanie czasopisma

Lekko i kolorowo - jesień z nowym Mistrzem Branży. Niebieski chleb, czarna beza, czekoladowa anatomia i desery ze szczawiem - to tylko niektóre smaczki, które znajdziecie na łamach jesiennego wydania.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>
  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji