dodano , Redakcja AU

Cocoart's, czyli 5 minut luksusu dla łasucha

Już jutro o godz. 10.00 w Łodzi otwarcie pierwszej butikowej cukierni!

Po Warszawie, Trójmieście, Katowicach i Krakowie przyszedł wreszcie czas na Łódź, która słynie z wysokiego poziomu sztuki cukierniczej! W końcu i to miasto doczekało się pierwszej butikowej cukierni. Już jutro wielkie otarcie Cocoart's! Co w niej znajdziecie? Oczywiście najlepsze produkty rzemiosła cukierniczego - monoporcje, torty, lody w przeróżnych smakach, kompozycjach i strukturach. Nie zabraknie też i czekolady!

 To właśnie od czekolady zaczęła się cukiernicza fascynacja właścicielki lokalu - Darii Marszałek. Czekoladą zajmowała się ok 10 lat. Jako pracowniczka firmy Barry Callebaut zajmowała się głównie technologią produkcji, kreując w tym czasie swoje marzenie o własnej cukierni od podstaw. Jutro doczeka się oficjalnej finalizacji tego marzenia - w Łodzi odbędzie się oficjalne otwarcie lokalu.

 


- Pomysł był od zawsze, ale brakowało odwagi, którą dostaliśmy od przyjaciół - opowiada właścicielka. - Nie ma co ukrywać, że to właśnie z nimi siedzieliśmy godzinami, dopracowując każdy szczegół naszego planu. Każde spotkanie staraliśmy się urozmaicać jakimiś słodkościami. W końcu doszło do tego, iż nie musimy ju tego robić sami, ponieważ nasz 7 letni syn nas w tym najczęściej wyręcza - piecze i przygotowuje desery - opowiada Daria Marszałek.

 Prócz syna nieocenioną pomocą był i jest dla niej mąż, również cukiernik, Adam Marszałek. To właśnie dzięki niemu poznała wysokie cukiernictwo, którego produkty oferuje w Cocoart's.

- To nie jest klasyczna cukiernia. Nie znajdziemy w niej tradycyjnych serników, jabłecznika itp. Chcemy pokazać cukiernictwo na innym poziomie smaku i wyglądu.

Brzmi obiecująco. Kto chce sprawdzić w praktyce jak wygląda nowoczesne cukiernictwo tworzone z pasją niech koniecznie zajrzy już jutro do Łodzi do Cocoart's przy ul. Okopowej 111. Otwarcie już o godz. 10.00.

 

 

Cocoart's

ul. Okopa 111, Łódź

Więcej informacji >>> KLIK!

Bieżące wydanie czasopisma

Przekonaj się, w czym tkwi cukierniczy geniusz Michała Wiśniewskiego i Patryka Szczepańskiego. Dowiedz się, jakie lodowe petardy i hity przygotowuje polska elita lodziarzy. Sprawdź, co będzie królowało lub szokowało w lodach przez najbliższe miesiące! Nie zwlekaj i sięgnij po najlepszą lekturę w branży!

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji