...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Cocoart's partnerem największego wydarzenia twórców internetowych

Częścią tegorocznego festiwalu twórców internetowych SeeBlogers była gala Hashtag Roku, uwieńczona koncertem Natalii Kukulskiej oraz nowoczesnym tortem cukierni butikowej Cocoart's, Adama oraz Darii Marszałek.

See Blogers to najważniejsze wydarzenie w Polsce zrzeszające twórców internetowych - blogerów, youtuberów, instagramerów, czyli innymi słowy współczesnych influencerów, którzt często wywierają ogromny wpływ zakupowy na młode pokolenie. Choć to już VII edycja eventu, dopiero od 3 lat odbywa się w Łodzi.

W tym roku do EC1 Łódź przybyły takie osobistości jak Filip Chajzer, Hanna Lis, Dorota Wellman, Lara Gessler, Maciej Kuroń i wielu innych. A przede wszystkim też kilka tysięcy uczestników, pokazując potęgę social mediów, której współczesny twórca, producent lub właściciel marki nie może ignorować. Częścią tegorocznego festiwalu twórców internetowych SeeBlogers była gala #Hashtagi Roku , podczas której najbardziej wpływowi twórcy zostali nagrodzeni statuetkami. Wśród zwycięzców i nominowanych znaleźli się influencerzy kulinarni, m.in. Damian Kordas (zwycięzca 4. edycji Master Chef), Natalia Sitarska (Blog Taste Away), Magdalena Tomaszewska-Bolałek (blog Kuchniokracja). Galę zwieńczył  koncert Natalii Kukulskiej oraz nowoczesny tort cukierni butikowej Adama oraz Darii Marszałek - Cocoart's, Zbudowany z dwóch różniących się smakowo monoporcji - pralina, pasta migdałowa z kruszonym wafelkiem. W środku pralina z mlecznej czekolady z karmelem. Drugi smak - żelka z czarnej porzeczki z musem na bazie białej czekolady z jogurtem. Czekoladowe ciastko i prażynka z miazgą migdałową.

 


Jak ważnym tematem są influencerzy oraz obecność w social mediach przekonała się nasza dziennikarka, a prywatnie również autorka Bloga Czekolady, Natalia - Aurora Czekoladowa - Igancek. Więcej o wykorzystywaniu social mediów w prowadzeniu swojej firmy i budowaniu marki przeczytacie w kolejnym numerze MB w jej wywiadzie przeprowadzonym z laureatką galii  #Hashtagi Roku, Natalią Sitarską z bloga Taste Away oraz właścicielką cukierni Deseo.

Na zdjęciu poniżej (od lewej): Renata Bidała (Urząd Miast Łódź), Daria Marszałek (Cocoart's), Dorota Wellman oraz nasza dziennikarka - Natalia - Aurora  Czekoladowa - Ignacek ;)Bieżące wydanie czasopisma

W listopadowym Mistrzu Branży piekarz i pasjonatka rzemieślniczego chleba opowiadają o swojej pasji, własnym rozwoju i konkursie Master Baker Bakepol. Sięgamy drzew i oswajamy nowe smaki z Małgorzatą Kalembą-Drożdż, zastępujemy cukier błonnikiem itd.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj okrojony numer (Katalog reklam) online lub pobierz PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji