...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

Coffee Village - o kawie bez tajemnic

Podczas jubileuszowych 20. Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro sektor kawowy ukaże się odwiedzającym w nowej odsłonie. Po raz pierwszy zostanie zorganizowana strefa Coffee Village, w której zaprezentują się producenci kawy.

Będzie można porozmawiać z ekspertami z całego świata. Strefa ta będzie również sceną dla konkursów i innych edukacyjnych wydarzeń branży kawowej.

Jedną z nowości Targów EuroGastro 2016 będzie specjalna strefa kawowa - Coffee Village. Wydarzenia i atrakcje związane z tym napojem po raz pierwszy zaistniały na EuroGastro w 2003 roku. Od tamtego czasu organizator targów, firma MT Targi Polska, systematycznie rozwija ten sektor. Podczas najbliższej edycji po raz pierwszy zaprezentują się też kraje słynące z upraw kawy. Udział potwierdziły już m.in. Brazylia, największy producent kawy na świecie oraz Jamajka. Gościem specjalnym będzie Alf Kramer - ekspert w dziedzinie kawy, jeden z założycieli i pierwszy prezes SCAE (Speciality Coffee Association of Europe) w latach 1998-2000, a także sędzia Światowych Mistrzostw Barista (WBC).

Od ziarna do filiżanki
Obecność producentów kawy na EuroGastro, to okazja dla branży kawowej do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych. Specjaliści doradzą w doborze mieszanek, a także udzielą porad dotyczących logistyki handlu kawą z krajami pochodzenia. Spodziewani są również goście z Europy Środkowo-Wschodniej, którzy będą dyskutować o uprawach, gatunkach i selekcji kawy. Ważnym elementem będą warsztaty kawowe i prezentacje firm, które posiadają w ofercie sprzęt i akcesoria niezbędne do przygotowywania kawy.Olimpijskie zmagania
Coffee Village będzie także miejscem dwóch olimpiad kawowych. W dniach 6-7 kwietnia firma Apro Trade / Akademia Kawy® we współpracy z MT Targi Polska zorganizuje VIII Olimpiadę Kawy® pod patronatem SCAE (Speciality Coffee Association of Europe). Dla młodych baristów to okazja do zaprezentowania umiejętności, wiedzy i pasji w czterech konkursowych dyscyplinach: Espresso na czas, Latte Art, Irish Coffee i Cup tasting.

Z kolei 8 kwietnia po raz pierwszy odbędzie się Finał I Olimpiady Kawy® dla Szkół Gastronomicznych. Młodzi bariści poprzez udział w niej będą mogli rozszerzyć swoją wiedzę i nawiązać pierwsze branżowe kontakty. Z kolei dla szkół to okazja, by wyróżnić najlepszych i najbardziej utalentowanych uczniów. Zadania konkursowe obejmą: Espresso, Cappuccino oraz Cup tasting.

Informacje praktyczne
20. jubileuszowa edycja Targów EuroGastro odbędzie się w dniach 6-8 kwietnia 2016 roku w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Na targi obowiązuje rejestracja, której można dokonać online. Więcej informacji na temat Coffee Village oraz regulamin uczestnictwa w VIII Olimpiadzie Kawy® znajduje się na stronie www.eurogastro.com.pl.Bieżące wydanie czasopisma

Justyna Sekunda o upartym dążeniu do celu i pukaniu do drzwi klienta premium. Aleksandra Gostomska i Paweł Ignaciuk o przekazywaniu historii i emocji w ciastkach. Tomasz Dudek o potędze inwestowania w siebie.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  Wypieki wegańskie puratos

  pieczywo babuni lesaffre

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji