...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

Coraz więcej Użytkowników Projektu OPEN

Z początkiem lutego wystartował Projekt OPEN oferujący nieoprocentowane pożyczki na kształcenie dla osób dorosłych. Po dwóch miesiącach funkcjonowania, na stronie Projektu zarejestrowało się ponad 300 Użytkowników zainteresowanych podniesieniem swoich kompetencji.

Polacy chcą się rozwijać, a z każdym tygodniem wzrasta liczba zainteresowanych nieoprocentowanymi pożyczkami na kształcenie. Wśród osób, które zarejestrowały się na stronie Projektu OPEN największą popularnością cieszą się krótkookresowe kursy i szkolenia, natomiast w drugiej kolejności są ekonomiczne studia podyplomowe realizowane przez wiodące polskie uczelnie. Najwięcej, bo około 80% aplikacji dotyczy kierunków matematyczno-informatycznych, jednak istnieje też duże zainteresowanie kursami językowymi.

Projekt "Ogólnopolski Program Edukacji Naukowej" (OPEN) jest funduszem pożyczkowym polegającym na udzielaniu pożyczek na preferencyjnych warunkach. Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego. Jego głównym celem i założeniem jest zwiększenie dostępności różnych form edukacji wśród osób pragnących podnieść swoje kompetencje zawodowe a jego oferta skierowana jest zarówno do osób pracujących, jak i bezrobotnych.

Pożyczki udzielane w ramach Projektu przyznawane są na kształcenie osób dorosłych, w tym na trwające nie dłużej niż 2 lata studia podyplomowe, MBA, kursy czy szkolenia oferowane przez krajowe i zagraniczne podmioty (z wyjątkiem studiów I, II i III stopnia). Warto podkreślić, że proponowane wsparcie można otrzymać zarówno na jeszcze niepodjęte jak i już trwające formy edukacji.

Pożyczki są nieoprocentowane, od uczestników nie są też pobierane opłaty ani prowizje za ich udzielenie. Jednorazowa kwota pożyczki może wynieść nawet 100 000 zł. Dodatkową korzyścią dla Pożyczkobiorcy jest gwarantowane umorzenie 15% wartości pożyczki po zakończeniu kształcenia. Natomiast po spełnieniu dodatkowych warunków poziom umorzenia może wzrosnąć nawet do 25%.

Aby ubiegać się o pożyczkę, należy wejść stronę Projektu: www.open.frp.pl i wypełnić znajdujący się na niej formularz. Po pozytywnej weryfikacji wniosku, pieniądze są przesyłane bezpośrednio do jednostki edukacyjnej.


Bieżące wydanie czasopisma

Sprawdź: skąd wziął się fenomen warszawskich pączków z Górczewskiej? Jak ugryźć tłusty czwartek w 2019 r.? Czekolada bean-to-bar – jak to się robi zagranicą? Czy polska gastronomia przeżywa roślinny boom? Czym zastąpić plastikowe opakowania i w co warto pakować chleb?

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj okrojony numer (Katalog reklam) online lub pobierz PDF >>

Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji