...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Croissanty dla leworęcznych

Odwieczny problem smakoszy francuskich wypieków wreszcie rozwiązany!

Pierwsza piekarnia w Polsce przygotowuje się do produkcji wyłącznie pieczywa dla osób leworęcznych. Do stałej oferty jej sklepów firmowych i sklepu internetowego trafią kajzerki, bułeczki, bagietki, chleby osełkowe i tostowe dla tej grupy osób. Piekarnia chce eksportować wyroby do krajów Unii Europejskiej, do Meksyku i Chin.

Dla fanów kawy będą wypiekać i sprzedawać we własnej sieci sklepów firmowych left-handed croissanty, które strukturą dostosowane są do trzymania przez osoby leworęczne. Charakteryzują się one krótkim zgryzem, maślanym smakiem i zwinięciem tzw. lewym mokrym, które umożliwia łatwe przekrojenie oraz smarowanie produktu przez osobę leworęczną. Myślałem, że już mnie raczej nic nie zaskoczy w branży piekarskiej, a tu proszę... Co wy sądzicie o czymś takim?

 Na zdjęciu Polish left-handed croissant

 

Autor: Andrzej Piętka\

 

UPDATE! Prima Aprilis! Kto się dał wkręcić? 

Bieżące wydanie czasopisma

Ile trwa przygotowanie słodkiego stołu? Jak składać tort? Jakie ranty najlepiej się sprawdzą? Wreszcie - co naprawdę wchodzi w skład ceny tortu. A także kasztanowe bochenki, pachnące ciastka oraz piekarnia jako oaza spokoju. Zapraszamy!

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>
  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji