...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

Czas dla łowców na Expo Sweet

Jubileuszowa 10. edycja targów Expo Sweet już 25-28 lutego 2018 r. w nowym miejscu! Organizatorzy zapowiadają jeszcze ciekawsze konkursy, bogaty program szkoleń i nęcą wyśmienitą ofertą wystawców, którzy przygotowali wyjątkowe okazje dla branży!

Organizatorzy od kilku lat motywują wystawców, aby specjalnie na targi przygoto­wywali wyjątkowe oferty, dostępne tylko i wyłącznie podczas Expo Sweet. Dla osób zwiedzających to korzystne rozwiązanie, ponieważ mogą załatwić interesy i dokonać bardzo dobrego zakupu, a nie jedy­nie pooglądać wystawy niczym w nowoczesnym muzeum przemysłu. Wiele imprez targowych już dawno straciło swój biznesowy charakter – stały się jedynie galeriami sprzętu i surowców. Tymczasem targi to przede wszystkim biznes – jedni sprzedają, a drudzy dobrze kupują.

Zapewniamy, że wie­le firm solidnie przyłożyło się do zadania, a ich propozycje znajdziecie w Katalogu z okazjami www.exposweet.pl/okazje. Będzie on także dostępny w wersji drukowanej. Zachęcamy Czytelników do sprawdzenia ofert zawartych w katalogu. W branży panuje obecnie hossa, to najlepszy czas na upolowanie czegoś po okazyjnych cenach. Katalog okazji Expo Sweet to doskonały kompas do takich łowów, bo pokazuje, które firmy są rzeczywiście gotowe do negocjacji cenowych.

Katalog będzie dostępny także na stoisku „Mistrza Branży”, więc kiedy przyjedziecie na Expo Sweet, od­wiedźcie nas koniecznie.

Szczegóły na www.exposweet.pl

Bieżące wydanie czasopisma

W najnowszym MB: piękne rzeźby z cukru i jeszcze piękniejsze dekoratorki, czyli Polskie Złotka z Luksemburga! 10 lat polskich startów w mistrzostwach świata (2008-2018). Living coral i hot trendy w cukiernictwie 2019. Rzemiosło piekarskie w obliczu wyzwań konsumentów, rynku i rosnącej globalizacji.

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj okrojony numer (Katalog reklam) online lub pobierz PDF >>

Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji