dodano , Redakcja AK

Czas dla łowców na Expo Sweet

Jubileuszowa 10. edycja targów Expo Sweet już 25-28 lutego 2018 r. w nowym miejscu! Organizatorzy zapowiadają jeszcze ciekawsze konkursy, bogaty program szkoleń i nęcą wyśmienitą ofertą wystawców, którzy przygotowali wyjątkowe okazje dla branży!

Organizatorzy od kilku lat motywują wystawców, aby specjalnie na targi przygoto­wywali wyjątkowe oferty, dostępne tylko i wyłącznie podczas Expo Sweet. Dla osób zwiedzających to korzystne rozwiązanie, ponieważ mogą załatwić interesy i dokonać bardzo dobrego zakupu, a nie jedy­nie pooglądać wystawy niczym w nowoczesnym muzeum przemysłu. Wiele imprez targowych już dawno straciło swój biznesowy charakter – stały się jedynie galeriami sprzętu i surowców. Tymczasem targi to przede wszystkim biznes – jedni sprzedają, a drudzy dobrze kupują.

Zapewniamy, że wie­le firm solidnie przyłożyło się do zadania, a ich propozycje znajdziecie w Katalogu z okazjami www.exposweet.pl/okazje. Będzie on także dostępny w wersji drukowanej. Zachęcamy Czytelników do sprawdzenia ofert zawartych w katalogu. W branży panuje obecnie hossa, to najlepszy czas na upolowanie czegoś po okazyjnych cenach. Katalog okazji Expo Sweet to doskonały kompas do takich łowów, bo pokazuje, które firmy są rzeczywiście gotowe do negocjacji cenowych.

Katalog będzie dostępny także na stoisku „Mistrza Branży”, więc kiedy przyjedziecie na Expo Sweet, od­wiedźcie nas koniecznie.

Szczegóły na www.exposweet.pl

Bieżące wydanie czasopisma

Majowy Mistrz Branży pod znakiem tortów, stylowego dekorowania i wegańskiego cukiernictwa. Jak Agnieszka Paczóska wprowadziła Planetę Tortów na artystyczną orbitę i co chce osiągnąć w biznesie? Czego szuka w czekoladzie belgijski mistrz Patrick Aubrion, współtwórca Ruby?

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji