czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Artykuł

Czas dla łowców na Expo Sweet 0

dodano ,Redakcja AK

Jubileuszowa 10. edycja targów Expo Sweet już 25-28 lutego 2018 r. w nowym miejscu! Organizatorzy zapowiadają jeszcze ciekawsze konkursy, bogaty program szkoleń i nęcą wyśmienitą ofertą wystawców, którzy przygotowali wyjątkowe okazje dla branży!

Organizatorzy od kilku lat motywują wystawców, aby specjalnie na targi przygoto­wywali wyjątkowe oferty, dostępne tylko i wyłącznie podczas Expo Sweet. Dla osób zwiedzających to korzystne rozwiązanie, ponieważ mogą załatwić interesy i dokonać bardzo dobrego zakupu, a nie jedy­nie pooglądać wystawy niczym w nowoczesnym muzeum przemysłu. Wiele imprez targowych już dawno straciło swój biznesowy charakter – stały się jedynie galeriami sprzętu i surowców. Tymczasem targi to przede wszystkim biznes – jedni sprzedają, a drudzy dobrze kupują.

Zapewniamy, że wie­le firm solidnie przyłożyło się do zadania, a ich propozycje znajdziecie w Katalogu z okazjami www.exposweet.pl/okazje. Będzie on także dostępny w wersji drukowanej. Zachęcamy Czytelników do sprawdzenia ofert zawartych w katalogu. W branży panuje obecnie hossa, to najlepszy czas na upolowanie czegoś po okazyjnych cenach. Katalog okazji Expo Sweet to doskonały kompas do takich łowów, bo pokazuje, które firmy są rzeczywiście gotowe do negocjacji cenowych.

Katalog będzie dostępny także na stoisku „Mistrza Branży”, więc kiedy przyjedziecie na Expo Sweet, od­wiedźcie nas koniecznie.

Szczegóły na www.exposweet.pl

Dodaj swój komentarz
 

Zaloguj się lub dodaj swój komentarz jako gość. Nie posiadasz konta? Zarejestruj się.

 

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe