...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Czekoladki z różowym ginem

Ciemna czekolada i kremowe, fondantowe nadzienie nasycone ginem - brzmi intrygująco? Dwie brytyjskie firmy pochodzące z Yorkshire połączyły siły, by wyprodukować niezwykłe słodycze.

Jedna z nich, Whitakers Chocolates, od ponad 130 lat słynie z produkcji czekolady. Druga, Whittaker’s Distillery, produkuje kraftowe alkohole, m.in. gin Pretty In Pink.

 


Podobieństwo nazw obu firm to, obok wspólnego pochodzenia, dodatkowy plus. Wspólna praca zaowocowała stworzeniem pralin Pink Gin Creams z ciemnej czekolady, z fondantowym nadzieniem (kolejnych z linii Creams, z których Whitakers Chocolates znana jest najbardziej). W nadzieniu pierwsze skrzypce gra ekskluzywny różowy gin barwiony kwiatami hibiskusa. Czekoladki (15 sztuk) zamknięte są w opakowaniach nadających się w 100% do recyklingu. Można je kupić w sklepach internetowych Whitakers Chocolates i Whittaker’s Distillery, a także w niezależnych sklepach na terenie całego kraju. Jak podają producenci, pralinki są wegańskie, bezglutenowe, produkowane z kakao ze znakiem Fairtrade.

Źródło: KLIK!

Bieżące wydanie czasopisma

Czekolada, bajgle i cruffiny - w najnowszym wydaniu wgryzamy się w tematy, które mocno kojarzą się w jesienią i powrotem do szkoły. Oprócz tego częstujemy też nowinkami, takimi jak mąka z owadów. Szukamy makaronikowych inspiracji.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać
  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>


  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji