...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

Czym zaskoczą nas targi ISM 2015?

Wielkimi krokami zbliża się 45. edycja ISM. 1-4 lutego 2015 r. podczas kolońskich targów zobaczymy rozszerzoną ofertę przekąsek (snacki) i produktów na wynos. W tym samym czasie odbędą się również targi ProSweets, tj. wystawa dla dostawców branży cukierniczej.

W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach, na targach pojawi się szereg znanych firm branży cukierniczej. Tradycyjnie na ISM pojawią się znani niemieccy producenci. Wśród około 250 firm zobaczymy m.in.: Continental Bakeries, Frankonia, Gubor, Halloren, Hans Riegelein, Haribo, Intersnack, Katjes, Kruger, Kuchenmeister, Lambertz, The Lorenz Bahlsen Snack-World, Niederegger, Ragolds, Rausch, Ritter, Rubezahl Schokoladen, Seeberger, Seitenbacher, Trolli, Ultje i Zentis.

Warto pamiętać, że ok. 80% wystawców i 67% odwiedzających to goście z zagranicy. Lista zagranicznych wystawców jest długa, a wśród nich: Barry Callebaut, Galler, Guylian and Hamlet z Belgii, Dan Cake z Danii, Walkers z UK, Lotte z Japonii, Loacker z Włoch, Red Band z Holandii, Gunz, Manner and PEZ z Austrii, United Confectioners z Rosji, Ricola and Camille Bloch ze Szwajcarii, Zeta z Hiszpanii, Adams & Brooks and Jelly Belly z USA, duński Toms i oczywiście polski Wawel.

Więcej produktów typu snack, food TO GO, fitness

Wcześniej zapowiadany przez firmę Koelmesse pomysł rozszerzenia oferty produktowej spotkał się z pozytywnym przyjęciem. Dotyczy to produktów w kategorii przekąsek, jedzenia na wynos, zdrowych przekąsek oraz produktów kawowych. Wiele firm skorzysta z okazji i zaproponuje również batony owocowe, energetyzujące czy niskokaloryczne (typu fitness), chipsy warzywne i chipsy z suszonego mięsa, gotowe przekąski pizzowe, ciastka śniadaniowe, kawę i herbatę oraz chłodzone lub mrożone wyroby cukiernicze. Rozszerzenie oferty o nowe segmenty produktów pozwoliło wielu firmom i importerom zaprezentować się w pełni.

Aktualne trendy w sektorze

Nowe segmenty zostaną wzięte pod uwagę dzięki analizie trendów panujących na ISM. Firma specjalizująca się w badaniach rynkowych – Innova Market Insights - będzie gromadzić i analizować trendy na targach. Z zebranymi materiałami będzie można się zapoznać na miejscu podczas 3 prezentacji:

- TOP 10 Trends 2015 r. - 10 najważniejszych trendów dla przemysłu cukierniczego,
- Trendy w przekąskach - ważne informacje o różnorodności słodyczy, przekąsek (przekąski mięsne, przekąski owocowe itp.)
- Analizy kategorii - najważniejsze innowacje i trendy w sektorze pikantnych i słonych przekąsek

Innovations Show

Jak co roku, organizator targów zaprezentują produktów, przygotowując przegląd innowacji i nowych produktów w ramach ISM Innovations Show, organizowanym na targowym bulwarze. Firmy mogą zarezerwować czas na przedstawienie własnych nowości, co jest o tyle ważne, że w 2015 r. w głosowaniu na najlepsze trzy innowacyjne produkty wezmą udział zarówno dziennikarze, jak i zwiedzający. Wyniki głosowania zostaną zaprezentowane publicznie w czwartek 3 lutego.

Równolegle do ISM odbędą się targi dla dostawców do branży cukierniczej - ProSweets - w których wystawi się ponad 300 firm

Zachęcamy Państwa do śledzenia Terminarza wydarzeń, gdzie na bieżaco dodajemy kolejne terminy. W tym roku było ich prawie 130!

Bieżące wydanie czasopisma

Czy AI stworzy lepszy smak, niż człowiek? Jak wypadł tegoroczny sezon lodziarski? Z czym najlepiej łączyć pistacje? Które aplikacje pomogą uniknąć strat w sprzedaży? To i wiele innych tematów w tym numerze

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać



  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  żytni IG niski indeks

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji