...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

DESEO podbija Gdańsk

Sieć cukierni DESEO Patisserie & Chocolaterie to już nie tylko Warszawa i Poznań. Prezes Łukasz Smoliński zapowiedział otwarcie kolejnego lokalu w Gdańsku już w kwietniu 2023.

Kolejna cukiernia będzie się mieściła w starej montowni U-bootów. Po dość długich negocjacjach i, jaki pisze Smoliński na Facebooku, po 35 miesiącach i 3 dniach od obejrzenia pierwszego lokalu została podpisana umowa najmu. Miejsce, gdzie powstanie m.in. lokal Deseo to obecnie Food Hall Montownia, miejsce z muzyką, rozrywką i dobrym jedzeniem, które otworzy się w Gdańsku wiosną tego roku. Twórcami gdańskiego projektu są Krzysztof Cybruch (współtwórca warszawskiej Hali Koszyki, założyciel Targu Śniadaniowego i Targu Rybnego) i Maciej Jasiński (Współzałożyciel Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych IPOPEMA, jednego z największych niezależnych podmiotów zarządzających funduszami i aktywami na polskim rynku). Z tego, co dotąd ujawniła Montownia, swoje projekty będą tam rozwijać m.in. szef kuchni Olaf Sternicki współpracujący od 10 lat z czołowymi restauracjami nagrodzonymi gwiazdkami Michelin czy Mieszko Rzewnik (Fiori Pasta e Pizza). Ogólnie w hali gastronomicznej pojawi się ponad 20 autorskich projektów kulinarnych.

 


ESS

Bieżące wydanie czasopisma

jak pracować z makiem, by upiec makowiec doskonały. Budowanie domku z piernika. Na czym polega nieuczciwa konkurencja? Receptury na świąteczne i zimowe specjały. I wiele innych. Zapraszamy do lektury!

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  oprogramowanie dla piekarni

  żytni IG niski indeks

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji