...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Dobra Paczka, czyli Szkoła na Widelcu pomaga w czasie epidemii

W czasie epidemii dzieci najrzadziej chorują, ale za to... głodują. Pomóż tym, którym obecna sytuacja odebrała możliwość zjedzenia jednego ciepłego posiłku dziennie. Dołóż się do Dobrej Paczki!

Znany kucharz i prezenter, założyciel Szkoły na Widelcu apeluje do wszystkich ludzi dobrej woli o zebranie funduszy na rzecz pomocy dzieciom, których stan epidemii pozbawił możliwośći zjedzenia ciepłego posiłku. Wszystko przez to, że zostały zamknięte placówki oświaty, w których dotychczas dzieci mogły liczyć na obiad. - Postanowiliśmy działać w nowej formie. W najbliższych tygodniach będziemy się starać dotrzeć do rodzin szczególnie potrzebujacych na terenie Warszawy. Okazuje się, że kilka tysięcy dzieci na terenie stolicy jedyny ciepły posiłek w ciągu dnia jadły w szkole. Dostarczymy im Paczkę Dobra, czylo zestaw produktów i przepisy na 5 ciepłych posiłków dla całej rodziny. Potrzebujacych jest coraz więcej! Bądź częścią naszej akcji! - wzbywa do moblilizacji organizator przedsięwzięcia.   

 

 

Mimo, że w sklepach nie brakuje jedzenia, w wielu domach pojawiają się trudności z jego zakupem. Problem dotyka zarówno dzieci jak i osób starszych, które nie powinny opuszczać domu, osób w kwarantannie, które nie mają bliskich wokół siebie, osób z niepełnosprawnościami czy tych, którzy przez szalejący wirus utracili środki do życia albo pracę.

Co tydzień pracujący w Fundacji dietetycy będą przygotowywali sezonowy jadłospis, na podstawie którego paczki zostaną wypełnione produktami spożywczymi takimi jak kasze, makarony, nabiał, warzywa i owoce. Koszt jednej paczki dla 4 osobowej rodziny na tydzień: zakupy, skompletowanie i dowóz wynosić będzie 250 zł. 1 Paczka Dobra to posiłek dla 4 osobowej rodziny przez 5 dni. Fundacja planuje pomóc minimum 100 rodzinom, które potrzebują wsparcia. - Chcemy zachęcić aby rodziny siedząc w domu, wspólnie przygotowywały posiłki, bo wierzymy, że wspólnota w tych czasach to fundament - deklaruje Łapanowski.

Wesprzyj zbiórkę funduszy >>> KLIK!

 


Więcej informacji o Fundacji Szkoła na Widelcu >>> KLIK!

Bieżące wydanie czasopisma

Wakacyjny Mistrz Branży - uczciwy chleb, zioła i czekolada w lodach, kwiaty w ciastkach i wiele innych inspiracji.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji