...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

Dobra książka do dobrej kawy w COSTA COFFEE

Aromatyczna kawa smakuje najlepiej w duecie z ulubioną książką – wiedzą o tym miłośnicy kawy i COSTA COFFEE. Kawiarniana biblioteka będzie się sukcesywnie powiększać o książki brytyjskich autorów – to efekt współpracy COSTA COFFEE z Wydawnictwem Prószyński i S-ka.

Otwarciem współpracy pomiędzy COSTA COFFEE i Prószyński i S-ka jest premiera książki znanej i lubianej autorki Leonie Swann, która na swoim koncie ma już takie bestsellery jak „Sprawiedliwość owiec” i „Triumf owiec”. Fabuła najnowszej powieści – „Krocząc w ciemności” – rozgrywa się na ulicach zamglonego Londynu. Fascynująca przygoda tresera pcheł – Juliusa Birdwella, odkryje przed czytelnikami niezwykły, postmodernistyczny świat. Londyńska, tętniąca życiem metropolia to także miejsce, w którym ponad 40 lat temu zaczęła się historia COSTA COFFEE. To tu, przy Old Paradise Street bracia Bruno i Sergio Costa założyli palarnię kawy, w której do dziś powstaje legendarna mieszanka Mocha Italia, wykorzystywana w kawiarniach COSTA COFFEE.

W wybranych kawiarniach COSTA COFFEE dostępne są już fragmenty powieści „Krocząc w ciemności”. Nic straconego, gdy nagle będzie trzeba przerwać lekturę – wystarczy ponownie odwiedzić COSTA COFFEE lub skorzystać z vouchera rabatowego i kupić własny egzemplarz.

W następnych miesiącach do książkowej kolekcji COSTA COFFEE i Wydawnictwa Prószyński i S-ka dołączą kolejne propozycje, m.in. twórczość Terry’ego Pratchetta.

źródło: Materiały prasowe COSTA COFFEE

Bieżące wydanie czasopisma

Za co Polacy pokochali jagodzianki? Czym ustabilizować krem na zimno? Jak projektować słodkie stoły? Skąd się biorą alergie pokarmowe? Do czego dodawać szafranu?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji