...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Dograne.pl – nowoczesne narzędzie każdego rolnika i przedsiębiorcy

Ruszyła wirtualna giełda ogłoszeń rolnych – portal, który ułatwi rolnikom sprzedaż surowców a odbiorcom hurtowym poszukiwanie dostawców, zwłaszcza tych z produktami BIO.

Zachęcamy wszystkie podmioty działające na rynku eko surowca do obustronnego korzystania z systemu, ponieważ dzięki niemu mogą efektywnie sprawdzać dostępność ofert i mieć szybszy dostęp do precyzyjnej informacji, którą trudniej im pozyskiwać i zarządzać indywidualnie tak reklamuje portal Dograne.pl Sebastian Balcerak w rozmowie dla Biokurier.pl.

 

Jak konkretnie działa portal? Zacznijmy od tego, że jest bezpłatny. Po wejściu na stronę wyświetla się przejrzysty interfejs pozbawionym reklam (!). Wszystkie formularze ofert na blisko pół tysiąca produktów są już gotowe i dostosowane do specyfiki danej branży. Dzięki temu przesiębiorca nie musi sam formułować treści oferty, a wystarczy zaznaczyć konkretne wartości i całość gotowa jest do wprowadzenia do systemu. Wszystko trwa nie więcej, niż parę minut.

Podobnie jest w wypadku wyszukiwania konkretnego produktu.

Wszystkie oferty same się dopasowują w oparciu o algorytmiczny mechanizm nieustannego kojarzenia stron. Nie trzeba zatem samemu wybierać kategorii ani filtrować ogłoszeń. Co więcej, system sam szuka i znajduje dla nas kontrahenta nie tylko wśród wcześniej złożonych ofert, ale również zapamiętuje nasze żądanie na przyszłość. Jeśli po kilku dniach lub tygodniach pojawi się interesująca nas oferta, system nas o tym niezwłocznie powiadomi tłumaczy Balcerak. I dodaje:  Ponadto wszystkie oferty z parametrem “eko” są identyfikowalne, przez co system potrafi je sam oddzielić od ofert „konwencjonalnych” i precyzyjnie skojarzyć strony.

Portal ma spełniać zadanie nie tylko jako giełda, ale też system informacji. Jego twórcy są stale obecni na różnego rodzaju konferencjach, targach i mają bezpośredni kontakt z przedstawicielami sektora rolnego oraz tzw. eko, przez co portal jest rzetelnym źródłem wiedzy.

Do zainteresowanych będą na bieżąco trafiać informacje o terminach, lokalizacjach oraz parametrach surowca.  To znacznie ułatwi i skróci czas poszukiwania go, bo odciąża przedsiębiorców z czasochłobnego przeglądania katalogów lub tysiąca ogłoszeń.

Co więcej, użytkownicy mogą realizować wszystkie działania rynkowe w jednym miejscu, począwszy od stałej obecności na rynku ofert po możliwość uzgodnienia z dopasowanym kontrahentem najdrobniejszych szczegółów potencjalnej dostawy dodaje Balcerak. 


Dograne.pl >>> KLIK!

Facebook >>> KLIK!

Bieżące wydanie czasopisma

Sernik idealny, czyli jaki? Jaką rolę jajko odgrywa w wypiekach? Wiosenne kwiaty z cukru krok po kroku. Historia piekarni Versailles. A na naszej okładce Branżowa Osobowość Roku - Agnieszka Krenc. Zapraszamy do lektury...

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  Piece Hoba do Jackowski

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji