...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Imago Printer, materiał promocyjny

Druk bezpośredni, czyli jak udekorować tort w 5 minut

Torty z nadrukiem to bardzo popularne produkty sprzedawane w cukierniach. Zainteresowanie takimi wyrobami rośnie nie tylko wśród dzieci. Wydruki powszechnie znajdują swoje miejsce na tortach urodzinowych, weselnych, komunijnych czy biznesowych.

Do dekorowania takich ciast zazwyczaj używa się drukarek spożywczych i papierów jadalnych. Jednak prawdziwą rewolucją na rynku są plotery cukiernicze pozwalające stworzyć wyjątkowe ozdoby od razu na produkcie bez żadnych elementów
pośrednich.

 

 

Możliwości druku bezpośredniego
Plotery cukiernicze to urządzenia nanoszą­ce grafiki bezpośrednio na niemal każdym produkcie. Druk na makaronikach, ciast­kach czy pierniczkach idealnie nadaje się do tworzenia personalizowanych prezentów, artykułów promocyjnych i dekoracji oko­licznościowych. Zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszy się druk bezpo­średni na tortach. Warto zwrócić uwagę na to, że mając ploter cukierniczy, jesteśmy w stanie stworzyć dekoracje na właściwie każdym podłożu pokrywającym tort. Co więcej, właściwości konkretnego podło­ża wpływają na wygląd grafiki, nadając jej zupełnie inny charakter. Polewa lustrzana, ganache czy żel spożywczy sprawiają, że wydrukowany obraz błyszczy jak zdjęcie wywołane na świecącym papierze fotogra­ficznym. Natomiast na masie cukrowej, za­mszu cukierniczym czy cukrze pudrze deko­racja będzie matowa. Kolor podłoża miesza się z barwą grafiki, dlatego najlepsze efekty uzyskamy na jasnych produktach. Trzeba pamiętać również, że dopiero połączenie druku i ręcznych zdobień nada nowy wy­miar dekoracjom cukierniczym.

 

Pracuj szybciej, wygodniej i zarabiaj więcej!
W przeciwieństwie do ploterów cukierni­czych wykonywanie tortów z nadrukiem z użyciem drukarki spożywczej wiąże się z wieloma krokami utrudniającymi proces produkcji. Poczynając od wydruku grafiki i jej wycięcia, na skomplikowanym nakłada­niu opłatka na tort i pokrywaniu go żelem kończąc. Często klienci są niezadowoleni z uczucia jedzenia papieru i trudności z kro­jeniem takiego tortu. Druk bezpośredni na ploterze cukierniczym skraca ten proces do minimum, a całość dekoracji związanej z nadrukiem wykonuje za nas urządzenie! Zwiększa to szybkość ozdabiania tortów, wydruk jest tańszy i co najważniejsze uzy­skujemy lepszą jakość naniesionej grafiki. Wszystko to generuje duże oszczędności i w łatwy sposób przyczynia się do wzrostu produkcji cukierniczej, a w perspektywie również rozwoju i zwiększenia zarobków fir­my. Podnosi również zadowolenie klientów, którzy dostają wymarzony produkt z dowol­ną dekoracją, która nie wpływa na smak.

Jak to działa?


 

Dlaczego warto zainwestować w plotery cukiernicze IMAGO printer?
IMAGO Printer to polska firma stworzona przez doświadczonych inżynierów. W swo­ich projektach stawiamy przede wszyst­kim na jakość urządzeń. Nasze plotery cukiernicze są zaprojektowane tak, aby służyły klientom przez wiele lat. Urzą­dzenia są bardzo intuicyjne, co pozwa­la skupić się na tworzonym produkcie, a nie samej obsłudze maszyny. Technolo­gia druku bezpośredniego umożliwia two­rzenie nowych, wyjątkowych dekoracji i to w zaledwie 5 minut!

 

Bieżące wydanie czasopisma

Czy wegańskie cukiernictwo zdominuje branżę? Czym zastąpić w nim masło i jaja? Między innymi, na te pytania odpowiada gość naszej okładki, ekspert roślinnych słodkości - Patryk Szczepański. Zapraszamy!

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>
  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji