czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Artykuł

E-learning w teorii i w praktyce 0

dodano ,Redakcja AK, materiał promocyjny

Nauczyciele nauczania zawodowego i ustawicznego mogą jeszcze zgłaszać swój udział w seminarium pt. „Rozwój e-learningu jako odpowiedź na wyzwania uczenia się przez całe życie”. Tym razem seminarium odbędzie się w Rybniku, 29 maja br.

Krajowy Ośrodek Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej zaprasza kadrę dydaktyczną placówek kształcenia ustawicznego i szkół zawodowych na drugie z cyklu seminariów „Rozwój e-learningu jako odpowiedź na wyzwania uczenia się przez całe życie”.

Seminarium będzie okazją do prezentacji dorobku nauczycieli w zakresie wykorzystywania e-learningu w procesie edukacji. Umożliwi również późniejszą dyskusję na temat potrzeb wynikających z wdrażania kształcenia na odległość. Tematyka spotkania przewiduje przedstawienie przez organizatorów i prelegentów własnych dokonań, zastosowanych rozwiązań oraz zdobytego doświadczenia w kształceniu na odległość.

W seminarium weźmie udział 30 osób, które jako pierwsze prawidłowo wypełnią formularz rekrutacyjny na www.koweziu.edu.pl

Termin i miejsce: 29 maja br., godz. 11.00-15.00, Zasadnicza Szkoła Zawodowa Izby Rzemieślniczej w Rybniku, ul. 3 Maja 18.

Dodaj swój komentarz
 

Zaloguj się lub dodaj swój komentarz jako gość. Nie posiadasz konta? Zarejestruj się.

 

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe