...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , CSB-System Polska Sp. z o.o., materiał promocyjny

ERP - seminarium internetowe

Poszukujesz systemu ERP? Dowiedz się, jakie kryteria wyboru są istotne dla przemysłu spożywczego – seminarium internetowe 15.04.2021 r. godzina 10.00.

Jedną z najważniejszych kwestii dla pomyślnej cyfryzacji każdego przedsiębiorstwa jest wybór i wdrożenie właściwego systemu ERP. Ale jak znaleźć rozwiązanie, które dokładnie odpowiada potrzebom Twojej firmy i na co zwrócić uwagę podczas realizacji projektu wdrożeniowego?

Podczas 45-minutowego, darmowego seminarium internetowego dnia 15.04.2021 o godz: 10:00, eksperci CSB-System, Adam Steć i Adrian Bogacz zaprezentują szereg praktycznych przykładów, aby szczegółowo pokazać, jakie kryteria wyboru i jakie podejście przy implementacji systemu ERP przyjęły wiodące firmy spożywcze. Udzielą także cennych porad na temat optymalnego wykorzystania oprogramowania ERP dla przemysłu spożywczego, zarówno w kwestii technologii, jak i dostępnych funkcjonalności.


Webinarium skierowane jest do osób z branży spożywczej, które chcą:
... ocenić, czy ich ERP przynosi oczekiwane korzyści
... uzyskać wskazówki dotyczące pomyślnego sprawdzenia dostawcy i oprogramowania
... poznać przykłady najlepszych praktyk wśród wiodących firm spożywczych

Udział w wydarzeniu pozwoli na lepszą ocenę oferty dostawców systemów ERP oraz uzyskanie odpowiedzi na pytanie, które oprogramowanie ERP odpowiada potrzebom Twojej firmy.

Zapraszamy!

LINK do wydarzenia

Bieżące wydanie czasopisma

Ile trwa przygotowanie słodkiego stołu? Jak składać tort? Jakie ranty najlepiej się sprawdzą? Wreszcie - co naprawdę wchodzi w skład ceny tortu. A także kasztanowe bochenki, pachnące ciastka oraz piekarnia jako oaza spokoju. Zapraszamy!

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>
  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji