...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

Egzaminy czeladnicze i mistrzowskie

Chciałbyś zdać egzamin czeladniczy lub mistrzowski w zawodach piekarz i cukiernik za rozsądne pieniądze? Czujesz, że potrzebujesz szkolenia przed egzaminami? Warszawska Izba Rzemieślnicza organizuje takie szkolenia i egzaminy na terenie całego kraju.

Warszawska Izba Rzemieślnicza (WARIR) jest inicjatywą wychodzącą naprzeciw potrzebom dzisiejszego rynku rzemieślniczego. Szkoleniowcy i egzaminatorzy Warszawskiej Izby Rzemieślniczej to wysoko wykwalifikowani specjaliści o wieloletnim doświadczeniu. Izba sciśle współpracuje z firmami, które od lat prowadzą projekty szkoleniowe i warsztatowe na rynku rzemieślniczym (czytaj poniżej - Projekty, którymi warto się zainteresować).

Celem WARIR jest wzmocnienie pozycji polskiego rzemiosła w branży piekarniczej i cukierniczej w kraju i za granicą, a także umożliwienie wszystkim zainteresowanym zdobycia przydatnych, dających silną pozycję na rynku pracy, kwalifikacji zawodowych.

Warszawska Izba Rzemieślnicza przygotowała atrakcyjną ofertę cenową na rynku. Egzaminy czeladnicze są przeprowadzane już od 290 zł, a egzaminy mistrzowskie już od 590 zł plus 50 zł opłaty za część praktyczną.

Więcej o Warszawskiej Izbie Rzemieślniczej czytaj TUTAJ


Projekty, którymi warto się zainteresować

W tym momencie trwają dwa projekty kierowane do piekarzy i cukierników. Szkoleniowy projekt „Malina i Miód” skierowany jest do pracowników i pracodawców z branży cukierniczej i piekarniczej z województwa mazowieckiego. Projekt „Nowy zawód – dekorator/ka wyrobów cukierniczych” oferuje bezpłatne szkolenia, których efektem jest zdobycie nowego zawodu – dekoratora wyrobów cukierniczych. Od przyszłego roku rusza nowy projekt „Dekoratornia wyrobów cukierniczych”

 

Bieżące wydanie czasopisma

Czy AI stworzy lepszy smak, niż człowiek? Jak wypadł tegoroczny sezon lodziarski? Z czym najlepiej łączyć pistacje? Które aplikacje pomogą uniknąć strat w sprzedaży? To i wiele innych tematów w tym numerze

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  żytni IG niski indeks

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji