...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

Eko jarmark w Bytomiu

2 lipca br. w Bytomiu ruszy Eko jarmark – inicjatywa Fundacji Zielona Edukacja. Bazar z żywnością ekologiczną, tradycyjną i lokalną będzie odbywał się w każdą środę w miejscu dawnego bytomskiego bazaru z okresu międzywojennego, na pl. Jana III Sobieskiego – informuje Biokurier.pl.

Wśród zapowiadanych wystawców są m.in.: Piekarnia Cukiernia Bogdan Smolorz, Art Food (produkty z Portugalii), Bacówka u Jancoka, Gospodarstwo Ekologiczne Sokół pana Eugeniusza oraz Winny Garaż, zioła od FreshMint, Kreta-24, restauracja Museum, Eko-Ryby z Ochab, warzywa z gospodarstw ekologicznych firmy Bio.k, lokalne rękodzieło, kosmetyki naturalne.

Oprócz jarmarku prowadzić będziemy warsztaty z zakresu ochrony środowiska naturalnego, które mają na celu podnoszenie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, uczniów szkoły podstawowej, gimnazjów i szkół średnich i rozpowszechnienie idei ekologii od najmłodszych lat. Będziemy chcieli stworzyć model Eko Rodziców – autorytatywny przykład pokazujący jak dbać o środowisko naturalne i szanować przyrodę np. poprzez segregację odpadów i prowadzenie ekologicznego trybu życia – dodaje Agnieszka Kubanek.

Zielona Edukacja
to stowarzyszenie na rzecz pro ekologicznego trybu życia, kształtowania postaw ekologicznych, doskonalenia systemu zarządzania środowiskiem i prowadzenia działalności gospodarczej na cele statutowe. Celem stowarzyszenia jest aktywizacja społeczna mieszkańców Bytomia i okolicznych miast oraz przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu.

źródło: Biokurier.pl

Bieżące wydanie czasopisma

Sernik idealny, czyli jaki? Jaką rolę jajko odgrywa w wypiekach? Wiosenne kwiaty z cukru krok po kroku. Historia piekarni Versailles. A na naszej okładce Branżowa Osobowość Roku - Agnieszka Krenc. Zapraszamy do lektury...

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  Piece Hoba do Jackowski

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji